3 kommentaari

Kolmele Neljas lisaks

Vasta kommentaarile

Ilmselt vallandub Kolmevalitsuse visa omavaheline võitlus ja vähemalt osad Euroopa riigid üritavad saada Neljandaks osapooleks Kolme suure kõrvale . Kas ka õnnestub saada Neljandaks on omaette lugu kuid ilmselt üritavad ja miks ka mitte kõik ei soovi olla lihtsalt mittekeegi.

uskmatu-toomas

Vasta kommentaarile

See lind kes hommikul laulab on õhtuks .... Hanson võib arvata aga tegelikkus selgub ca aasta pärast ja ei pruugi olla sugugi nii optimistlik !

vaba valik

Vasta kommentaarile

Otse loomulikult inimene jääb ikka vaid inimeseks ja inimese mälu on lühike siin jääb vaid nõustuda Ardo Hanssoniga. Kuid geopoliitikas maailmapoliitikas on Wuhani viirusega võitjad Rahva-Hiina oma äärmiselt resoluutse tegutsemisega ja jõulise majandusliku taastumisega ja momendil viirusega visa võitlust pidav Venemaa. USA ja Lääne-Euroopa tegelt valinud real põhjustel inimlikult vägagi kahetsusväärse vaatevinkli looduslik valik. Kui mõneti USA puhul võib isegi mõista vaba maa ja igaühe oma asi siis Euroopa eurooplaste suhtes selline suhtumine selgelt taunitav. Euroopa peab tegema muutusi nii meditsiinisüsteemis kui ka majanduses laiemalt või siis astuvad ette teised poliitikud...Elik piir kontrolli alla ja tollid väljamaa kaupadele Euroopa võitleb eurooplaste huvide eest ei mingit Puna-Hiina tagumendi lakkumist ja nn globalismust koos schwarts-soroste ja laalidega.

Laadimine...Laadimine...