4 kommentaari

joke

Vasta kommentaarile

Vakra linnapeaks... Se oleks ikka huumori kool ja tõelina pokazuha mille kõrval isegi vene aeg kahvataks ilmselt. Edev ja saamatu on see mees. Edev ja saamatu.

radikad koheselt

Vasta kommentaarile

Esmalt tarib Valdekult radikad, ka raha.

M.R.

Vasta kommentaarile

Äkki siis seltsimees Jürgenson ise võtab jalad pe..., vabandust, kõhu alt välja ja kutsub kesknoored kaasa ning koristab selle laga ära. Eestlaste vanasõna ütleb ka, kus viga näed laita, seal tule ja aita. Võib olla härra Vakral pole kombeks iga põõsa alla vaadata.
Ja Teie, seltsimees Jürgenson, võtke kätte mõned Haabersti Postipoisid, lugege enda kirja pandud lugusid ning mõelge, kas kõik, mida olete lubanud Haabersti elanikele, on tehtud. Võtke kätte mõni ajaleht, mis pärit enne eelmiseid kohalikke valimisi, otsige üles sealt nimekiri, mida Keskerakond lubas Haaberstisse ja mõelge, kas kõik on tehtud. Uskuge, kepikõnni näidistreening pole see, mida Haabersti elanik ootab. Võtke enda eesmärgiks korda saada parkimine (mudamülgasteks muutunud haljasalad ei ole ilusad vaadata ning ebaturvalised lastele mängimiseks) Võtke midagi ette siseringi ülekäigukohtadega, kus lapsed peaksid saama teed ületada turvaliselt, kuid sageli on need täis pargitud. Kokkuvõttes, näete küll teise inimese silmas pindu, kuid enda silmas palki mitte.

Laadimine...Laadimine...