2 kommentaari

Kalew

Vasta kommentaarile

EKRE on erakond kellel on väga selge ja arusaadav sõnum, milleks on see, et eesti inimesed peavad ise otsustama kas lasta riiki kvoodipagulasi või illegaalseid immigrante. Toetus sellele, et Euroopa Liit oleks võrdsete rahvusriikide liit mitte samasugune föderatiivne moodustis kui NSVL mis sööb ära kogu omapära ja rahvusliku.
Eelkõige mõeldakse omadele inimestele, et vähendada käibemaksu, alandada aktsiise ja lõpetada puukühingute toetamine mis imeb eelarvest raha välja ja siis kilekottides taas jõuab teatud reakondade kassasse.
Globalistide raev on ühtpidi arusaadav sest see ähvardab nende toiduahela lõhkuda ja lõpetada riigi pidamist enda lüpsilehmaks. Selline hasartne ja pime viha ning üleskutsed mida teevad "tolerantsed" kes ei suuda taluda tavalist demokraatiat vaid jutustavad mingit "liberaalset demokraatiat" mis viib loomade farmini.
Igasugune hirmutamine EKREga seetõttu, et inimesed selles erakonnas on aatelised ja põhimõtetega aga mitte poliitkarjeristid kes sorava sõnaseadmise varjus on pagendanud maalt sajad tuhanded inimesed tööd otsima ja Lätist tarbekaupu tooma.
Vaadake asjadele nagu nad on mitte peavoolumeedia pilgu läbi kus annavad tooni globalistide (sotsid, refid) ideoloogia ja vihkamine.

Vello

Vasta kommentaarile

Jah, kindlasti pole EKRE veel mingi fašistlik erakond. Kuid ideeliselt ja poliitilisel skaalal neile kõige lähemal, võib ka öelda, et üldse nii lähedal kui see tänapäeva tingimustes võimalik on ilma veel põranda alla minemata. Ja kõige ohtlikumad on hetkel tegelikult just need kes seda EKRE-st lähtuvat ohtu ei taju või ei taha seda siis teadlikult teha. Meenutaks, et möödunud sajandi kolmekümnendate aastate algul suhtuti ka Hitlerisse ja tema erakonda Saksamaal üsna sarnaselt. "Vaadake kui palju nad hääli said, ega neid inimesi ei saa siis ju kõrvale heita ja ega nad tegelikult seda ei teegi mida räägivad, kui võimule saavad, see neil üksnes valimisretoorika jne." arvasid toona paljud lihtsameelsed ja lühinägelikud ühtlasi naeruvääristades neid, kes söandasid ettenägelikult natsidest lähtuvale ohule tähelepanu juhtida või seletades seda siis lihtsalt poliitiliste konkurentide pahatahtlikkusega. Ja meenutaks, et just viimaste sobing Hitleriga tõi ta lõpuks võimule, mitte lihtsalt võit valimistel nagu paljud tänaseni ekslikult arvavad. Ja mitu päeva pärast seda ta fraki seljast viskas ja taas oma pruuni särki riietus, kusjuures kogu vahepealset seltskonnakõlbulikkust unustades ja oma varasematest lubadustest just räigemate elluviimisest tegelikult kohe alustasgi jäägu selle loo autorile endale koduseks ülesandeks välja selgitada. Ehk aitab see tal ka ajaloost midagi veel õppida, kuni päris hilja pole. Nagu kõigil ülejäänutelgi, kel ajud veel EKRE-st vaikselt imbuvast mürgist puutumata.

Laadimine...Laadimine...