3 kommentaari

asjast

Vasta kommentaarile

Kasutades tekkinud või tegelt vast tekitatud olukorda tariti tohutus koguses raha ühest hiidriigist sinna kuhu vaja elik maailma rahapesu peakontorisse Londongradi linna. Otse loomulikult kõik toimus igati korrektselt inimestel kõik vajalikud keeled suus osatakse isegi kasutada prill-lauda jne jne jne. Kõik vastavalt korraldustele käsulaudadele suunistele aastaid ja aastaid igati netilt ei mingeid probleeme. Paraku maailm muutus ja mis senini kehtis ilmselt nüüd enam mitte schwarts-soroste globalismus elik kohalik nn laallus asendus millegi hoopis muuga selles ju asi. Elik alati räägime asjast. Ja tagasiulatuvalt ühe Hiidriigi ajalukku ka Puuvilla Asjast elik Usbeki Asjast elik jõhkrast võitlusest KGB ja MVD vahel äärmiselt visalt lahkuva sovetijuhi aujärje ümber ja kõik need õnnetud puuvillausbekid vaid vahend hiidvõitluses. Mis on roll asjapulkadel Revelis, Revalis, Talinas või Tallinnas täpselt sama mis puuvillausbekkidel vahend miljardite ja miljardite tarimises sealt kust vaja sinna kus vaja. Ja ainult. Rahulikumalt seega kuid kohe kindlasti rääkida asjast.

Vello

Vasta kommentaarile

Rahvusriikide Euroopa võib ju olla tore, kuid selle sama Euroopa ajaloos tagasi vaadates näeme, et Saksamaastki sai teiste poolt arvestatav tegija alles siis, kui selle mustmiljon vürstiriigikest õnnestus ühtseks riigiks liita ehkki sõna liitvabariik on selle nimes säilinud tänini. Paraku jäädi sellega ainult natuke hiljaks, kui paremad palad olid suuremate poolt omavahel juba ära jagatud ning sama saatus paistab paraku ootavat ka Euroopa Liitu kui veel pikalt samas vaimus jätkata kavatsetakse. Pealtnäha nagu suur ja võimas tegija aga reaalpoliitikas sama tähsusetu, kui selle kõige nõrgem liikmesriik.

turvaline ja kindel

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad sajad miljardid ei liigu sumadanis ülepiiri vaid alati turvaliselt ja kindlalt kontrolli all. Ka omaegses Nõuk.Liidus olid teat institutsioonid mis kontrollisid majanduslikku tegevust ja toimus ka võitlus teat jõudude vahel ilminguks siis Gdljani ja Ivanovi uurimistegevus suunatud tollase Usbekistani NSV valitseja vastu. Nüüdses iseseisvas Usbekistanis tollane võimumees au sees. Kas mitte ka omaegse Eesti NSV viimased juhid? Kokkuvõtvalt raha ja eriti suure raha liikumist kontrollitakse ja seda nii omaaegses Usbekistani NSV-s, Eesti NSV-s ja muide kohe kindlasti ka Eesti Vabariigis. Suur raha liigub turvaliselt ja kindlalt täpselt vastavalt korrraldustele ja otse loomulikult vastavad korraldused vahel muutuvad milles siis lugu.

Laadimine...Laadimine...