3 kommentaari

Ida-Euroopa tublim Läänest

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad Eesti on olnud tegelt tubli ja muide ka terve Ida-Euroopa isegi peksupoiss Kreeka täiesti tasemel. Omaette tegelased Batka Belaruss traktor kardulas ja Tegnelli Rootsi las vanakesed koolevad rahus. Kuid Itaalias, Prantsusmaal, Inglismaal, Hispaanias tegelt katastroof totaalne kaos saamatus meditsiinisüsteem kas osutus olematuks või siis jooksis kokku. Ja kes kogu selle kaose eest vastutab õige klaarimine alles algab muudkui rahamassinas käima ja puistab rahaga sedelitega üle kuid katkuajal suht tublilt esinenud Saksamaa astub vastu piiramatule trükkimisele vastu Lõuna-Euroopa isu ju täitmatu tegelt . Ja tuleb ka saksmanne mõista miks peab just saksmann kõigi ja kõige eest maksma? Kuidas leida lahendus Euroopa väga raskes olukorras. USA-s olukord mõneti teine vaba maa ja igaüks peab ise leidma laheduse selline traditsioon mida ühiskond võtab omaks üldjoontes mõnel pool nõutakse karantiini ja enamus tavaelu taastamist lisaks peamine on ju võit valimistel. Tegelt oluline vaid võit ja keda huvitab miski muu võita on vaja iga hinna eest. Ja täpselt seda teeb Donald Trump ja üritab oponent.

finito

Vasta kommentaarile

https://www.elu24.ee/6976312/kurikuulus-pirita-pornohaarber-sulges-uksed?_ga=2.69803928.901634840.1589639417-1719046557.1589639412

viirustest Ida-Hiinas

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad maailmas toimub pidev jälgimine igati arvestatavate jõudude poolt loomulikult teatakse ka epidemioloogilist olukorda. Eriti näituseks ülerahvastatud Ida-Hiinas epideemiate traditsioonilises tekkimispaigas. Seega Wuhani viirus mingi ilmaime ei olnud vast ainult levik kiire Wuhanist Põhja-Itaalisse Lombardiasse tänud siis rahvahiinlaste rikastumisele vast lausa ülikiirele rikastumisele ajaloolises vaatevinklis. Kindlasti oli viirusetõrjel eksimusi kuid Wuhani megalinn karantiin tohutu ettevõtmine ja äärmiselt edukas tegelt. Mis Euroopas tekitas õudust oli paljukiidetud meditsiinisüsteemimi totaalne saamatus kokkujooks ilmselt mingi vahepealse nn privatiseerimise tulemus. Konkreetselt Eestis mingil põhjusel teat amet nimelt Terviseamet osutus teovõimetuks ei suudetud ärakeelata otse viirusekoldest mingi võrkpallimeeskonna saabumist Saaremaale Eestisse. Põhjuseks vast mitte isegi asjatundmatus vaid teat erakondlik lähenemine - totaalselt lubamatu antud ameti puhul siit siis Lombardia Saaremaal elik Võrkpall on Võrratu. Saaremaa Lombardiast suurim kahju Eesti ühiskonnale. Siis saadi ühiste pingutustega reele kaitsejõudude kaasamine igati asjalik käik ja tegelt suudeti teat piiridesse jääda. Eks ka õnne oli ja loomulikult õnn on vajalik vahel lausa ülimalt vajalik . Mis nüüd oluline korraliku sanitaar-epidemioloogilise teenistuse taastamine Eestis ja epidemioloogide väljaõppe taastamine Tartu Ülikoolis. Ja ei mingeid suunamudijaid, bublikreljaatoneid, juustepikendajaid asjatundjate spetsialistide pähe teat ametiasutustes las parteikontorid elavad oma elu ja Eestile vajalikud ametid oma.

Laadimine...Laadimine...