4 kommentaari

Leon Trotski ja Laossoni Maks

Vasta kommentaarile

Jummal mis tempe tehti Eestimaa pinnal ja tükati isegist Liivimaal rikkagi räägib ja puhtas läti keeles. Igati nett Kesküla poiss ja Suur Jaan muudkui mängib browninguga studendid ikkagi. Gimnazist Mihkelsonist rääkimata. Missugused mehed nagu U kraiinas suurim u kraiinalastest Leon Trotski täpselt sama tõugu kui Waltzmann või praegune Ze. Ja meil õnneks oma armas Laossoni Maks tõeline Zinovjevi kaart räägib puhtas läti keeles ja mängib browninguga. Või vast kõneleb sm Mauser ikkagi Laossoni Maks.

lugeja

Vasta kommentaarile

http://vana.kesknadal.ee/est/uudised?id=6284
Mis päästaks eesti rahva
Kaarel Tarand

neotrotskist

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/kultuurimarksism-kui-vandenou/
Eraomand, perekond ja isamaalisus kui väärtused ning neid tähtsaks pidavad ideoloogiad kuulutati vaenlasteks juba 1848. aastal „Kommunistliku partei manifestis“.
Kui liberaalmajanduslik mõtlemine ja üldse konservatiivne mõtteviis on fašistlikud ning kui inimese muutmiseks on vaja muuta tervet ühiskonda, jääb ainsaks võimaluseks sotsialism.
https://et.wikipedia.org/wiki/Herbert_Marcuse
Erinevalt Marxist ei olnud töölisliikumine Marcuse meelest enam revolutsiooniliseks muutuseks võimeline jõud. Selle asemel panustas Marcuse intellektuaalide ja veel ühemõõtmelisse ühiskonda integreerimata gruppide - ühiskondlikult marginaalsete, autsaiderite, töötute ja töökõlbmatute, ekspluateeritute ja tagakiusatute liidule.

Laossoni Maks

Vasta kommentaarile

Eesti paksult täis kõiksugu bolševikke Suuri Jaane ja Arensburgi Vikisi ja otse loomulikult Laossoni Maks. Mis parata Smolna ja Zinovjevi kaart.

Laadimine...Laadimine...