5 kommentaari

Trumpist

Vasta kommentaarile

Seesiane keegi sm Tüür ei tea üldse mittemidagist maailmas toimuvast - Trump peab visa ja halastamatut võitlust teda hävitada tahtvate globalistide-soroslaste vastu. Ja miks ei pea USA president võitlema oma maa eest ja oma rahva eest? Loomulik asi ju. Putin on Venemaa juht nn rahvuslik liider ja võitleb oma maa Venemaa ja vene kodanike huvide eest. Midas keerulist. Trump ei pea võitlema Venemaa huvide eest ja Putin ei pea võitlema USA huvide eest arunatukest ons tsipa. Kuid teat vastastikuseid huve võib arvestada ja otselomulikult vahest mitte muideks - tegu siis poliitikaga.

alaviitide rannik

Vasta kommentaarile

Geopoliitika vallas Putini poole Vahemere rannikust tüki hõlvamine on tegelt Iisraeli riigi loomisega üsnagi võrreldav. Totaalse välispoliitilise ebakompetentsuse tõttu ühe üliriigi juht lihtlabaselt viib ellu Katariina ja Jossif Stalini unistuse tuua Vene võim Vahemerele. Tegelase isa olla sunniit!!!!!!! Ja siis - Süürias tuleb arvestada peale sunniite ka alaviite, kristlasi, druuse, kurde jne. Õhujõud siis Hmeimimis Latakia külje all ja laevastik Tartuse sadamas elik Alaviitise rannik on kaetud. Isa isaks kuid ka teat kompetentsus on vajalik vähemalt välispoliitikas ja miks mitte ka USA-s.

Mahmud

Vasta kommentaarile

Tramp ütles õigesti,et austab Putinit kui tõsiselt võetavat, tugevat ja tarka oma maa presidenti,kes ei ole mingi sos kelgunöör.

muki

Vasta kommentaarile

Aga miks need kaks härrat ikkagi üldse kohtusid? Ja kuidas meie "padutödemeedia" seda käsitles? Ikka selleks ja sedamoodi, et kokku said maamuna kaks köige tähtsamat inimest. See tsirkus tsementeeris samasuguse arusaama maailma tippkohtumisest nagu omal ajal Reaganite, Gorbade jms ajal. Küll peab tunnistama, et meie meediategelased ja poliitikaanalüüsijad olid vaata et veel köige suuremad kaagutajad antud kohtumise valguses ja väitsid, et see ei muuda maailmapoliitikas mitte midagi. Jaanalind pistab ka pea liiva sisse ja arvab, et kui tema ei näe, siis asjad ei toimigi. Meie toonekured vöivad ju arvata, et sügisel ei peagi löunamaale lendama, sest praegu on 30 kraadi sooja, aga nad eksivad räigelt.

400 milli

Vasta kommentaarile

William "Bill" Browderi poolt 400 milli Hillaryle valimiskampaaniaks on tegelt äärmiselt karm süüdistus. Ja muide tegu ju täielikult Vene rahaga või kuda? Vene rahaga väljakanditud valimiskampaaniaks USA-s.

Laadimine...Laadimine...