7 kommentaari

sisu vaid tasemel

Vasta kommentaarile

Tehke korralikku TV-d ja kogu lugu ja tuleb arvestada, et tänases maailmas on igal inimesel täielik valikuvabadus. Seega kui ETV vilets siis vaatab näituseks Soome TV-d. Muideks täpselt nii oli see sovettide ajal Tallinnas ei pidanud passima vaid Vremjat. Jalad tagumiku alt välja ja töhe.

Naeruväärne ja tüüpiline ärapanemine eesti moodi

Vasta kommentaarile

Kõik etteheited põhinevad ju ainult faktil, et PBK-s on esinetud. Loetakse numbreid, mitu korda olevat seal saadetes käidud-oldud. Millegipärast ükski ärapanijast iriseja ei too välja aga ühtegi sõna sellest, millest neis saadetes või intervjuudes siis Eesti vastast ja Eestist valesti räägiti. Ju siis pole räägitu sisu kohta ühtegi etteheidet teha. Hale ärapanemine...

...

Vasta kommentaarile

KÕIK keskerakondlased leiavad, et vene propaganda kanalite toetamine on vajalik.
just kui oleks neil mingi leping mis sunniks neid seda tegema...

oot oot ongi ju keskerakonna ja ühtsevenemaa vahel sõlmitud leping...

W. postitas:

Ära aja iba!

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Lausa hämmastav, et meil leidub neid, ja veel üsnagi kõrgel tasemel, kes sarnaselt nõukogude võimuesindajatele püüavad inimestele öelda, mida võib kuulata ja vaadata, keelata ühtesid või teisi raadiojaamu, telekanaleid, ajalehti, öelda mis on tõde ja mis seda ei ole jne., teades samal ajal ilmselt väga hästi, et see ei õnnestunud ei toona, ega õnnestu nüüdki, vaid mida rohkem seda teha üritatakse, seda vähemaks jääb hoopis usaldust nii nende endi kui kogu selle riigi vastu mida nad esindavad.

... postitas:

kle idioot, kes on rääkinud KEELAMISEST???

netist kuulnud vä

Vasta kommentaarile

Kas Eestis keski mingist nn netist kah kuulnud või kogunist tönkanud. Või veebimaailm.

Laadimine...Laadimine...