Lasnamäel saab nautida mitmekesist sõbrapäeva meelelahutusprogrammi

"Valentinipäeva ajalugu on küll pikk, kuid meile on see üsnagi uus tähtpäev. Kuigi meie esivanemad seda tähtpäeva ei tundnud, annab see täna hea võimaluse või isegi hea põhjuse teha midagi huvitavat lähedastega," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään.

Pilt: Ilja Matusihis

Lasnamäel saab nautida mitmekesist sõbrapäeva meelelahutusprogrammi

Toimetaja: Toomas Raag

Sel reedel, 14. veebruaril pakub Lasnamäe linnaosa valitsus mitmekesist sõbrapäeva meelelahutusprogrammi.

Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään kutsus külastama linnaosa sõbrapäeva programmi. "Valentinipäeva ajalugu on küll pikk, kuid meile on see üsnagi uus tähtpäev. Kuigi meie esivanemad seda tähtpäeva ei tundnud, annab see täna hea võimaluse või isegi hea põhjuse teha midagi huvitavat lähedastega," rääkis linnaosa vanem Andres Vään.

Reedel kell 13.00 näidatakse Lindakivi kultuurikeskuse suures saalis Briti režissöör ja produtsendi Mike Newell filmi "Guernsey kirjandus- ja kartulikoorepiruka selts". Filmi aluseks on 2008. aastal väljaantud samanimeline bestseller, mille kirjutasid kahasse Mary Ann Shaffer ja Annie Barrows. Film on inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Osalemine on tasuta.

Reedel kell 18.00 toimub Lindakivi kultuurikeskuse saalis sõbrapäeva pidulik kontsert. Suurel laval esinevad  Fiesta Tantsustuudio, Aplaus Loominguline Keskus, Tutti Stuudio, koreograafiastuudio Lootos Plus, vokaalistuudio Voice & Beaty ja Vulcan. Kontsert on tasuline, pileti hind on 5 eurot. Piletid on müügil kohapeal kultuurikeskuse Lindakivi kassas.

Lasnamäe Noostekeskuses (Punane 69D ) saab kahe päeva jooksu valmistada valentinikaarte. Esimene tasuta meistriklass toimub lastele (alates 7-aastat) 13. veebruaril kell 16.30 ning teine meisterdamise töötuba toimub 14. veebruaril kell 14.30. 

Reedel kell 16.00 toimub  Lasnamäe Noortekeskuse sõbrapäeva lõpetamine "Noorteõhtuga". Oodatud on  noored alates 12- eluaastast. Kõik osalejad saavad põgeneda argipäeva  rutiinist ning osaleda erinevates meistriklassides ja mängudes. Osalemine  on tasuta, kuid vajalik eelregistreerimine https://forms.gle/hjzKdHysoRWL6wgVA.

Laadimine...Laadimine...