6 kommentaari

selekteerija

Vasta kommentaarile

https://en.wikipedia.org/wiki/Natural_selection

variant

Vasta kommentaarile

https://alkeemia.delfi.ee/tervis/vaimne/kas-koroona-on-hoopis-meele-tervise-probleem?id=89238711

suhtuja

Vasta kommentaarile

https://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/saksamaa-jalgpallur-on-imestunud-kui-ukskoikselt-venemaal-koroonaviirusse-suhtutakse?id=89305265

kuldne miljard

Vasta kommentaarile

http://vana.kesknadal.ee/g2/uudised_kommentaar?lk=2&id=20176
https://www.err.ee/386432/aasmae-seitsmest-miljardist-elab-kuldselt-ainult-uks

https://www.kuma.ee/portfolio/hardo-aasmae-jaanuar-2008/
Meie teabeväli, kust võetakse uudiseid, on ju vaid see “kuldne miljard”, mille hulgas me elame. Ülejäänud viis miljardit mõjutavad seda jõukate maailma järjest enam ja minu huvi on, millist ohtu võib meile kujutada see nälgiv, harimatu, viletsuses elav maailm.

piir või müür

Vasta kommentaarile

Mis nüüd lugu piir kinni midas uut ja veel keerulist. Mingid schwarts-sorosed tegid piirid lahti olevat nn globalismus ja nn Ajaloo Lõpp. Ja olgu siis lõpp neile samustele schwarts-sorostele elik töö, töö ja veel kord töö palehigis Palestiinas ikke kõrbe õitsvaks aiaks. Euroopa siis piir ja kui vaja kõikide riikide vahele ja piirile valve. Mida keerulist raske viisat või lunatähte lunastada hakkab kahju või? Näedsa pollak koheselt piirile kehtesta oma korra polnishe wirtsaft igalt rekkalt ka pollak tahab elada midas lugu kahju maksta või? Ja miks mitte piir või lausa müür nagu USA-Mehhiko rajal või Palestiinas kas mitte ka Hruštšovi ja Ulbrihti poolt lauasa Berliinis Ida ja Lääne vahel. Müüril piiril eriti hea kaupa teha lausa geshevti nagu Ülikoolides Talinas Neegerlinn Tšernogorskis milline üüratu raha tegelt parim kasumlikus ju smuugeldamine. Rohkem piiri lausa müüri tõeline Suur Raha. Kesse sisse ja kesse välja muudkui maksa sellist õiget pusängi siis.

Laadimine...Laadimine...