10 kommentaari

neotrotskist

Vasta kommentaarile

http://www.whale.to/c/trotskybook.html
http://s3.spanglefish.com/s/35849/documents/trotsky-white-negroes.pdf

likvideerida globalismus

Vasta kommentaarile

Võõramaalaste karjad schwarts-sorostest trotskistide globalistide juhtimisel tahavad britid Londonist tegelt oma saarelt minema kihutada või siis likvideerida mida arusaamatut. Pakkide Sadik Khaani suunamisel Londonstani rajamine muhameedlus ja Kalifaat. Tänane Inglismaa siis Robini, Marioni, Väiksese Johni ja Vend Tucki Inglismaa Vana Hea Rõõmus Roheline Inglismaa. Eestis vajalik relvastumine ja väljaõpe ja sisekaitseüksuste ja Kaitseliidu valmisolek kui vaja siis brittidele appi saratseenid merre viimane kui üks. Kvartal kvartali kaupa.

mul londonis on lonny

Vasta kommentaarile

https://maailm.postimees.ee/6996274/londoni-kesklinna-meeleavaldused-kasvasid-maratsemiseks

efektiivne

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/kuidas-vabauhendusest-saab-terroriorganisatsioon-objektiiv/article56491

https://uueduudised.ee/uudis/maailm/teated-tegelikkusest-enamik-ameerika-mustanahalisi-toetab-trumpi-ja-efektiivset-politseid/

tavaline ei midagi uut

Vasta kommentaarile

Tavaline breezhnev poiss Joe tahab riiki pöörata täpsemalt Grupp Peremehi tahavad kasutada antud breezhnevit, mustanahalisi, lumehelbekesi, punaprofessoreid, musulmankasi, sotsialistkasi, kommunistkasi ühe konkreetse inimese kukutamiseks - põhiline ei mingit Donald Trumpi. Ja kõik midas keerukat tavaline võimuvõitlus antud juhul siis USA-s. Juhtub.

USA kodanik

Vasta kommentaarile

Liputada mingite mustanahaliste, neegrite, värvilistega USA-s meie Eestis on tavaline asendustegevus tegelt austus USA võimsa pulbitseva ja meie poolt igati respekteeritava ühiskonna ees. USA on hiidühiskond oma ajaloo, traditsioonide ja probleemidega äärmiselt suurte probleemidega teadmiseks kuid eestlased respekteerivad USA-d austades USA kodanikke. Ja mitte keegi Eestis ei tee vahet USA kodanike ihuvärvi või rahvuse vahel - USA kodanik ja kõik. Kuid Eestis on tõsiseks probleemiks karja punaakadeemikute ja punarektorite poolt Neegerlinn Tšernogorski rajamine elik tavaline rahvusvaheline inimkaubandus nn kõrghariduse sildi all. Tegelt tavaline klassikaline orjakaubandus kõige kasumlikum äri Eestis ja Euroopas. Eestis tuleb likvideerida Neegerlinn Tšernogorsk või on meil üsna varsti unistustemaa Negro-Estonia miljoneid ja miljoneid neegermehi eest ja takka muudkui vormistab vajalikke pabereid igati korrraliku raha eest. Tavaline äri äärmiselt kasumlik. Eesti võimud peavad likvideerima rahvusvahelise orjakaubanduse siinsamas Tallinnas elik Neegerlinn Tšernogorskis toimuva. USA kodanikega eestlastel ja Eestil ei ole mingeid probleeme ja miks peakski olema lihtsalt mingid tegelased liputajad tahavad liputada mida uut liputaja ikka liputab.

uskmatu-toomas

Vasta kommentaarile

Vaene Lotman ei tea või ei taha teada,et kogu see Ameerikas toimuv jälgib täielikult aastaid tagasi jänkide sõjaväele kirjutatud stsenaariumi kus see musta surmajuhtum on ainult ettekääne !

vot tak

Vasta kommentaarile

https://talks.by/showthread.php?t=14456432
Afroprantslased ja araablased SS - diviisi "Charlemagne" koosseisus Moskvat vallutamas. Diviisi koosseisu kuulus ka Prantsusmaal elanud venelasi.

https://en.wikipedia.org/wiki/33rd_Waffen_Grenadier_Division_of_the_SS_Charlemagne_(1st_French)
http://dobrovoletz.blogspot.com/2013/01/blog-post_18.html
https://kp-tts.ru/diviziya-sharleman-boi-v-berline-francuzskii-legion-ss-russkie-v.html

rahvustest vastuoludest

Vasta kommentaarile

Tegelastele Eestis oli imepisike juudisoost ja juudiusust kooslus oma viistuhat hinge kõigil ilusti koht rahvusregistris kultuurline omavalitsus. Ei mingeid vastasseise eestlasega või venelastega sakslased baltlased kutsus kahtlast päritolu mägimees Adolf Aloisovitš Suur Saksamaale Poseni ja Lääne Preisimaale pollakite elamised ootasid. Ja mis sai 1941 aastal imeväikesest Eesti juudi ühiskonnast enamusel oli tarkust ja võimalust lahkuda Sise-Venemaale ja alles jäänud tuhatkond likvideeriti lasti maha väikelastele veel joogiks šokolaadi kihvtiga. Kõik tarviliku lahendasid kohalikud inimesed tavalised bauern milleks kaasata mingeid einzatse tegevust piisavalt Idaruumis. Ja ei mingeid vastasseise kõik lahendati 1941. aastal ilma igasuguse vihata. Lugupeetavad rahvustel ja rassidel on vahed ja on ka vastasseisud vahetevahel lausa vihata. Rahvuste ja rasside sulatuskatlana USA toiminud tegelt imetlusväärselt kuid olge kindlad võitlus ja mõõduvõtmine jätkub. Kuid momendil oluline soodne positsioon novembri alguseks...

Bläkk Maidann

Vasta kommentaarile

Alati teat vastuolud rahvuste vahel saati veel rasside vahel ja kummaline sm Lotman seda ei tea tegu kas mitte harit mehega. USA-s on sadu aastaid valitsenud vastuolud mustade ja valgete vahel ja muide on ka põhjust. Tegelt USA kui rahvuste ja rasside võimas sulatuskatel on veel üllatavalt tublilt olnud vastuolude mõnetisel silumisel kuid kokkupõrked toimusid, toimuvad ja jäävad toimuma. Inimloomus on selline rahvuste ja rasside vahel on vastuolud. Ja siin oluline riigivõim ja poliitikud juhid püüdku neid vastaseise mis on tegelt loomulik asi vähendada siluda. Ja mida teeb näituseks keegi Hussinovitš Obamtšik, alkolemb Hillary või tõeline breezhnev poiss Joe. Mida tegelt teevad USA-s nn demokraadid Burn baby burn. Võim on oluline ja ainult.

Laadimine...Laadimine...