4 kommentaari

Batka ja Keevitaja

Vasta kommentaarile

Täpselt samalaadne Belarussi Batka ja Keevitaja Rootsist sõnum tegelt ja enne viiruse poolt mahamurdmist Boris inglismannide maalt. Elu ise kõik panevat paika traktor, kardulas, samakas ja banja svenssoneil siis restoranis ja parkides nautlemine ikkagi kevad. Tänaseks peale arstide igati tublit hooldust Boris koos kaasaga mõneti tagasitõmbunud askeldamist pisipoisiga vaid edu. Tubli Borise avalikul esinemisel viirus muide lööb välja teeb tööd ja veel kuidas.

looduslik valik

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/ajakirjanik-heidit-kaio-surevad-need-kes-niikuinii-on-oma-elukaare-lopus-uu/article56204

Seekordset laupäevahommikust Vikerraadio saadet “Rahva teenrid” oli lausa vastik kuulata, sest saates osalenud naistežurnaali ajakirjanik Heidit Kaio läks valitsuse koroonaviiruse vastu võitlemise meetmeid kritiseerides nii hoogu, et rääkis umbes nõnda, et kõik tuleks vabaks lasta ja las vanad inimesed surevad, sest nad on oma elu ära elanud ja ega nad ise ka ei taha enam, et neid aidatakse.

ei mingit Nähtamatut Kätt

Vasta kommentaarile

Ukraina lubab teat tingimustel hoojatöölised Soome põllale ja lauta kuid korraldab tööinimeste tarimise Soome Ukraina riik teatas minister Vadim Pristaiko. Seega vastava riikliku kokkuleppe korral on võimalik oma 15 000 u kraiinalase tööletulek Soome. Ja ei mingit Nähtamatut Kätt.

kaks nädalat

Vasta kommentaarile

Soomest tariti erilennukiga 200 u kraiinalast tööle põllale ja lauta kuid esmalt kaks nädalat karantiini. Tegelt taheti tuua Soome 1500 tublit töömurdjat kuid momendil käivad teat vaidlused Soome ja Ukraina võimukandjate vahel. U kraiinast tuldaks tööle Soome rõõmuga sealne keskmine palk 200 eurot kuid lugu selles tööd tegelt pole. Seega tööle Soome tegelt saaks kuid kas eestlased on nõus olema kaks nädalat karantiinis selles asi. Nood kaks nädalat.

Laadimine...Laadimine...