8 kommentaari

Lii

Vasta kommentaarile

Lugesin kirja, kus Postimehe ajakirjanikud protestivad selle pärast, et neile öeldakse ette, mida tuleb kirjutada ja keda halvustada. Lihtsalt otsitakse vigu sealt, kus neid pole. Keskerakondlik linnavalitsus teeb suurepärast tööd ja kui eelmised valitsused oleksid teinud kasvõi pool sellest, mis Tallinnas poleks me elatustaseme poolest üks viimastest. Halvustatakse keskerakondlasi ju vaid selleks, et kergeusklikke panna neid valima, kuigi neil töötulemusi pole, on vaid tahe võimul olla ja paksu rahakotti omada. Meie inimestest nad pole hoolinud, isegi meditsiinilist abi ei saanud inimesed kohapealö pensione ja abirahasid ei tõstetud ja vaesus aina kasvas. Ainuke palve on neile, kui ise ei saa midagi kasulikku tehtud siis ärgu vähemalt segagu töötegijaid.

W.

Vasta kommentaarile

Postimees teeb tublit ˇtöödˇ!
Ah nüüd kõlbavad musta töö tegemiseks isegi venelased.

Jukos platsi õpetama

Vasta kommentaarile

Järsku vaja Tallinna õpetama Hodorit residenti Šveitsist või koguni Pitšuginit otse tsoonist. Siis saab tummisem või kuda saab korralikumat vuuki. .

Artur

Vasta kommentaarile

Postimehe toimetuses töötavad reformi ideoloogiatöötajad, mitte ajakirjanikud. Nad kõik lömitavad reformipättide ees ja täidavad usinasti oma ülemuste tellimistöid. Vastik on vaadata selliseid tegelasi eesotsas Hussariga, mees või asi, ehe pugeja ja munajoodik. Viimasel ajal täidab see sabarakk oma peremeeste tellimusi ja iga leht on täis Ratase valitsuse sõimu ja viha. Sellise mehepojaga peaks tegelema õiguskaitse organid, sest see mees õhutab riigis viha ja vaenu.

debiilsus on vaid debiilsus

Vasta kommentaarile

Debiilset möla suust välja ei aja ons käsk või mittekäsk.

Ele

Vasta kommentaarile

Postimehe ajakirjanikud täidavad oma peremeeste käske ja Postimehe omanik töötab koos Reformi tagatoa tegelastega. Segatakse, vassitakse, halvustatakse, kuigi ise tegid ainult halba meie riigile ja rahvale.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

See Andrei Kuzitškin võiks üldse Venemaale tagasi kolida ja seal oma ühiskondlikku aktiivsust ilmutada, kui selline tegevus talle sedavõrd hingelähedane on. Seda enam, et meil juba oma Kuzitškinegi piisavalt, et neid veel Venemaalt importima peaks.

sovett, tavaline

Vasta kommentaarile

Kuskilt Sise-Venemaalt on saabunud ilmunud tegelane kes elab sovetiajas mis parata see olla nõukogude inimese õigus. Kuid miks eesti väljaanne levitab miskit sovetti jääb arusaamatuks - teeb omandiküsimused Eestis ja Euroopas selgeks. Eraomand, munitsipaalomand elik omavalitsustele kuuluv, riiklik omand ja ei mingit Sovdeepiat ning üldrahvalikku riiki. Nõukogude Liit on minevik juba tubli jupp aega ja võiks ka sisevenemaalane arusaada.

Laadimine...Laadimine...