19 kommentaari

intrigeeriv lähenemine!

Vasta kommentaarile

Vaat kuidas kirjeldatakse suurmufti Amin al-Husayni saabumist Austuse õuele Berliinis: „Kakssada mustas mundris SS-Leibstandarte Adolf Hitler auvahtkonna liiget võtsid valvel seisaku ja sõjaväeorkester hakkas mängima.“ Hiljem (ja teises kohas) peab ta kõne: „Tänane maailma juutlus juhib ühinenud vaenlased kõlvatuse ja hävingu sügavikku, nagu prohvetite ajal... Moslemite verivaenlased on juudid ning nende liitlased inglased, ameeriklased ja bolševikud.“.

Natse köitis ka moslemite usk, nagu selgub Himmleri fraasist Goebbelsile „islam...tõotab taevast, kui nemad [moslemid] langevad lahingus võideldes: see on sõdurite meelest väga praktiline ja köitev usk.“
Allah taevas, Aadu asemikuna Berliinis.

„Maailma moslemid on haaratud elu ja surma võitlusse. ... Ühte neist [leeridest] juhivad juudid, kelle kohta Allah ütleb koraanis: „Nad on teie ja jumala vaenlased!“ ... Teisel pool seisab natsionaalsotsialistlik Saksamaa koos oma liitlastega Adolf Hitleri juhtimisel, kes võitleb jumala, usu ja kõlbluse eest.“ imaam Abdulah Muhasilović

P. S. Nende tekstide mõistmiseks kujutlegem end 74 aasta tagusesse olustikku, mil sõja algusest oli möödunud kaks aastat ja ka lõpuni jääb kaks ning kujutlegem, mida võisid rääkida sellal eestlased.

uurija

Vasta kommentaarile

http://www.jerusalem-korczak-home.com/np/arab/Bat.html
Lääne – Euroopa ja araabia maailm juudi-kristliku tsivilisatsiooni vastu.

Kui Lääne-Euroopa tõepoolest islamiseerub, nagu lubavad demograafilised trendid, siis seisab Ameerika vastas maailm, mis on tänasest märksa erinev ja eemalepeletavam.
http://maaja.ee/euroopa-islamiseerimine/
http://maaja.ee/category/poliitika/araabia-aafrika-invasioon/

poliitik

Vasta kommentaarile

Šaria on ülimuslik nii eurodirektiivide kui ka Lissaboni lepingu suhtes.

http://onneparl.blogspot.com.ee/2017/01/inimoigused-islamis.html
Juba aastal 2005, kui EL oli kursi võtnud ühinemisele Türgiga, esitasid kolm parlamendisaadikut (sh Tunne Kelam) küsimuse EL nõukogule, et mismoodi näeb välja ühinemine Türgiga, kui välisminister on alla kirjutanud deklaratsioonile, mis väidab sisuliselt, et islamimaade õigussüsteeme tuleks määratleda kooskõlas šariaadiga.

http://www.e-reading.club/chapter.php/24579/89/Iieor_-__Zimmi___hristiane_i_evrei_pod_vlast'yu_islama.html

Eurabia, Bnai Brith, München 1938
Euroopal on sõlmitud araabia maailmaga väga ohtlikud lepingud. Näiteks seegi, et araablane peabki lähtuma šariaadist, mitte asukohamaa seadustest ja põhiseadusest, ajalooõpikud tuleb ümber kirjutada, Euroopa peab muutuma USA vaenulikuks, Iisraeli riigi olemasolu ei tohi tunnistada, Euroopa riikide koolides tuleb õpetada araabia keelt ja kultuuri, kusjuures õpetajateks on araablased.

Marine Le Pen ja Matteo Salvini

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad ei ole nii kõik eurooplased debiilid, degenerandid, joodikud Euroopas igati asjalikke ja tublisi inimesi. Seega need tublid peavad astuma ette Marine Le Pen ja Matteo Salvini näituseks ja võtma Euroopa juhtimise üle ja klaarib saratseenidega muide mitmel korral eurooplased suutsid saratseenid minema kihutada. Otsustav roll siin Saksamaal just Pühal Saksamaal peab esile kerkima tugev juht ja mitte mingi mägimees teab mis päritolu...Kord majja Euroopas likvideerib islamistid Balkanil ja rekonkista Põhja-Aafrikas vanas heas kristlikus Aafrikas. Euroopas ressurssi tegelt piisavalt vaid tugevat ja oskuslikku juhtimist vaja mis muud kui kihutada minema Kargaja ja Joodik ja tegutsema Marine Le Peni ja Matteo salvini Euroopa Kindlus Euroopa.

mongrel

Vasta kommentaarile

Raamat „REPRESSIVE TOLERANCE“
Teoreetiline käsitlus: (1889-1979) juudi päritolu filosoof H. Marcuse. Ta oli marksist, kuid erinevalt oma rahvuskaaslasest Moses Hessist või kommunismi isast K. Marxist (Mordecai Levi) ei pidanud Marcuse revolutsiooniliseks klassiks mitte proletariaati, vaid igasuguseid vähemusi. Just nende vähemuste abil soovitakse nüüd lammutada varasemat ühiskonda kindlustamaks omale sobiv võimupositsioon.

Marcuse kirjeldab oma raamatus “Repressive tolerance”, kuidas kogu senine normaalsus tuleb kuulutada ebanormaalsuseks vähendamaks enamuse domineerimist. Enamuse jõu vähendamiseks tuleb eelkõige vähendada põlisrahva rolli nende omas riigis (sh. põlisrahva protsentuaalset osa rahvastikus, samuti selle osakaalu juhtivrollides), kuna just selline meede aitab efektiivselt alla suruda enamuse soove.
Enamuse haarde vähendamisel on suuresti kasuks kõik vähemused - nemad aitavad eesliinil lagundada senist ühiskonnakorda. Kõikide “piinatud” vähemuste - anarhistid, uusimmigrandid, igat sorti friigid jne. taotlusi tuleb teatud piirini soodustada. Vähemalt seni, kuni varasem ühiskonnamudel on muutunud piisavalt ebakindlaks, et anda talle seejärel otsustav hoop.
Pärast otsustavat lööki tuleb tuua senise võimu asemele uusmarksistlikule eliidile tõeliselt kasumlik ja lojaalne süsteem. Vähemused ise on selles etapis oma ülesande juba täitnud, nemad saavad nüüdsest tunda uue võimu malakat. Friigid kõrvaldatakse või lendavad nad alla kõrghoonetest.
https://www.marcuse.org/.../60s.../65repressivetolerance.htm
https://www.marcuse.org/herbert/pubs/60spubs/1965MarcuseRepressiveToleranceEng1969edOcr.pdf?fbclid=IwAR3O3qCE47yC6MPlwzdS0QimAN9-NxfUrCYG4jZv0VSte71ADe_sBz2_BIk
http://katolikuopetus.ee/kiriklikvaatleja/coudenhove-kalergi-plaan-euroopa-rahvaste-genotsiid/?fbclid=IwAR1MQ7VQgTfGUZDnMkwHHV_650WvD04nmWcma6rLW3LbqZNUHVGZWcjXdMc

õige link postitas:

https://www.marcuse.org/herbert/pubs/60spubs/65repressivetolerance.htm?fbclid=IwAR3X0vbocHZ_NEYJ3i-0hUmboxiqEKtthUsgpdziRTVAZnxI-Jpx4FLj118

rublatehinguline

Vasta kommentaarile

https://www.spiegel.de/panorama/justiz/bka-warnt-vor-tschetschenen-mafia-a-1266338.html
Lisaks albaanlaste jõukudele, on Saksamaal probleemiks ka tšetseenid.

kultuuritooja

Vasta kommentaarile

London pole enam inglaste linn, nende kultuur hääbub ja asemele tulevad kultuurid, kus sandistatakse naiste suguelundeid.
https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/eestlased-kuulake-ometi-monty-pythoni-meest/

https://uueduudised.ee/uudis/maailm/saksamaa-pigimutsiskandaal-enne-al-qudsi-paeva-paljastab-riigi-kehvapoolsed-arengud/
Saksamaa juutidel on moslemite tõttu ohtlik oma traditsioonilist mütsi (kippa ja kaabu) kanda.
Soovitatakse “Taanit teha” – pange kõik pigimütsid pähe, siis ei tunne pühasõdalased ehk juute ära või ei suuda kõiki rünnata. Selline kaitsemehhanism, mis Taanis Saksa okupatsiooni ajal toimis, on täna nõrga riikluse tunnus ja annab märku sellest, et võõrad on riiki üle võtmas.

taustauurija

Vasta kommentaarile

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamization

http://innojairja.blogspot.com.ee/2016/03/pilk-ajalukku-euroopa-islamiseerimine.html
Miks ei lähe Euroopa Islamiriigi vastu sõtta? Vastus on lihtne: Euroopa tahab ise islamiseeruda. Nimelt oli Euroopa islamiseerimine Hitleri vana plaan ja praegu, kus Saksamaa on tõusnud taas Euroopa juhtriigiks, viiakse ellu Hitleri unistusi.
Nimelt unistas Hitler sellest, et Euroopa oleks islamiseeritud ja sakslased islami impeeriumi juhid. Araablased olid Hitlerist vaimustuses, nad ütlesid, et Allah on valitseja taevas ja Hitler maa peal. Hitler omakorda ütles, et araablased on sakslastele lähedasemad kui näiteks prantslased. Hitler ütles, et Araabia vabadusvõitlus Lähis-Idas on Saksamaa suurim liitlane Inglismaa vastu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Relations_between_Nazi_Germany_and_the_Arab_world
https://garygindler.wordpress.com/#jp-carousel-157
Hitler: ainus religioon mida ma aktsepteerin on islam. Ainus prohvet, keda ma imetlen, on Muhammed.

eurabia

Vasta kommentaarile

http://inosmi.ru/world/20151111/231302729.html?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=inosmi.ru&utm_term=127694&utm_content=3830797
Raamatus „Mõista Eurabiat“ (Lindau – 2015) kirjeldatakse Euroopa islamiseerimist. Autor kirjeldab antikristlikku, antisemiitlikku, läänevastast Euroopat ja seob seda 60-ndate lõpu poliitikaga. See sai varjatult alguse Prantsusmaalt ja millega liitus ka Saksamaa, kui natsionaalsotsialistlikud jõud lõid Iisraeli vastase liidu araabia maailmaga. See selgub, kui lugeda Araabia Liiga publikatsioone, mida aga Lääne press pole kunagi avaldanud.
Siit lähtuvalt ei kirjutatud EU konstitutsiooni (Lissaboni leping) sisse ka juudi-kristlikke põhimõtteid, kuigi Vatikan sellele tähelepanu juhtis.

varia

Vasta kommentaarile

http://www.kavkazcenter.com/russ/
https://spirituallysmart.com/muslim.html

kohalik

Vasta kommentaarile

http://islam.pri.ee/index.php?id=7
https://www.islam.ee/

1 2
Laadimine...Laadimine...