7 kommentaari

Eda

Vasta kommentaarile

Oravate poolt hääletajatel on ükskõik, et oleme nende süü tõttu elatustaseme poolest üks viimastest, et paljudes kohtades hävitasid nad võimaluse arstiabi saamiseks, et majandus seiskus jne. Nad ei hooli sakandaalidest, anti hääli nii saamatule peaministrile kui ka paljude väärtegudega silmapaistvale Krossile, samuti sai hääli sadama-afääris osaleja. Ei te mille eest hääli antakse, aga oravate pooldajad küll töötulemuste eest ei anna. Pigem läheb neile korda vassimine, laim ning hirmutamine.

Järeldaja

Vasta kommentaarile

Nüüd on näha, et ei mõjutanud, sest L.Kõrgemäe kupeldamistegevus on ehe vili ja jääb järeldada, et RE valijad on osaliselt ka kahtlaste väärtushinnangutega. RE ajastu lõpp päästab Eesti, võibolla?!

KRIMI

Vasta kommentaarile

Rõivase juhtum laseb vaadata, kas Eesti on õigusriik või mitte, ei midagi muud!

Kai

Vasta kommentaarile

Mudugi ei ole Reformierakonna valijatel sellest sooja ega külma. Nendel pole ka sooja ega külma, et inimesed sandistusid, kuna arstiabi kohapeal likvideeriti. Ei ole ka sellest midagi, et oravad viisid meie elatustaseme viimaste hulka, et nende võimul oleku ajal ei tõstetud pensione ega abirahasi jne.. Üks vale otsus järgnes teisele. Reformi tagatoa inimeste valijad on südametud ja ebaõiglased.

W.

Vasta kommentaarile

Ei mõjuta, sest E-hääletamine, oravate peamine häälte kogumine oli juba lõppenud.
Ja 85+ on ka juba ˇsõbralike aitajateˇ abi kasutanud.

meem

Vasta kommentaarile

https://elu24.postimees.ee/4274939/taavi-roivase-vallatud-meemid-naer-on-terviseks?gallery=110567&image=7205469

dotsent

Vasta kommentaarile

Hääbumas IRL LOODAB VÕITA .Varem , enne valimisi organiseeris IRL nn. skandaali Keskerakonna vastu.Nüüd loodab saada reformierakonna valijate hääli.See on isamaalaste vana võte

Laadimine...Laadimine...