2 kommentaari

Hr. Valevorst või Hr. Puupea?

Vasta kommentaarile

Hr. Mölder ajab järjekindlalt segi Erakond Eestimaa Rohelised ja MTÜ Eesti Rohelise Liikumise. Kohtuasja on algatanud MTÜ Eesti Roheline Liikumine, mis on 25 aastat tagasi fosforiidisõjas sündinud MTÜ, millel puudub poliitiline väljund.
Võiks loota, et Hr. Mölder teeb seda pahatalikult - ikka vaja oma joru ajada ja erakonna jutupunktid meedias ära mainida... sest halvem variant on see, et isegi kui teda on juba tosinkond korda parandatud ja viidatud sellele erinevusele, talle lihtsalt ei jõua see kohale!

Hr. Puupea postitas:

Viimane variant on siiski tõenäolisem: Pirita linnaosavanem lubab, et vähendab Reidi teega Pirita tee ummikuid, kuid:
* Ta ei ole lugenud Reidi tee projekti selgituskirja (mis on muide linnavalitsuse enda tellitud), mis ütleb selgelt, et Reidi tee ei vähenda ummikuid.
* Keskerakond on viimased 12 aastat lubanud kõikidel valimistel Piritale kooli ja lasteaeda - kui Hr. linnaosavanem sooviks ummikuid vähendada, siis see oleks kõige tõhusam. Täna sõidab iga päev Piritalt kesklinna 2000 last, Viimsist lisandub 1000: see moodustab 4-5 km pikkuse autoderivi.
* Kõige suurem samm Pirita teelt ummikute vähendamiseks astuti kaks nädalat tagasi, ilma igasuguse linnavalitsuse sekkumiseta: Tallink viib cargolaeva SeaWindi ümber Muuga-Vuosaari liinile. Sellega väheneb õhtusel tipptunnil raskeveokite hulk kesklinnas ca 2 km jagu. Hr. linnaosavanem ei ole selle peale tulnud, et selle probleemi lahendamisel ise kaasa aidata.
* Kui sa isegi ei tea, kelle vastu sa kohut käid, siis....

Laadimine...Laadimine...