Ilm pakub lähipäevil kaheksast miinuskraadist kuue soojakraadini

Ilmateenistuse prognoosi järgi kõigub õhutemperatuur lähipäevil kaheksa miinus- ja kuue plusskraadi vahel.

Pilt: Svetlana Aleksejeva
Ilm

Ilm pakub lähipäevil kaheksast miinuskraadist kuue soojakraadini

Toimetaja: Dmitri Povilaitis

Ilmateenistuse prognoosi järgi kõigub õhutemperatuur lähipäevil kaheksa miinus- ja kuue plusskraadi vahel.

Reede öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, ida pool on pilvisem ja võib vähest lund sadada. Puhub põhja- ja loodetuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 18, öö hakul Virumaa rannikul 20 m/s, vastu hommikut nõrgeneb. Külma on 3-8, saarte rannikul kohati 1 kraadi. Ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, pärastlõunal pilvisus tiheneb. Õhtul hakkab loode poolt alates sadama lund ja lörtsi. Tuul pöördub loodest edelasse ja puhub 2-8 m/s, õhtul tugevneb saartel ja põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni -3 kraadi, saartel tuleb kuni +2 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves ilm ja mandril sajab lund ja lörtsi. On jäiteoht. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on Ida-Eestis vahemikus 0 kuni -4, Lääne-Eestis 0 kuni +3 kraadi, pärast keskööd temperatuur tõuseb. Päeval on pilves ilm ja kohati võib sadada vähest vihma. Puhub lääne- ja edelatuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 15, õhtul põhjarannikul 17 m/s. Sooja on 1-4 kraadi.

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub edelatuul 6-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on Ida-Eestis vahemikus -4 kuni +1, Lääne-Eestis +2 kuni +4 kraadi. Päeval on pilves ilm ja kohati sajab vähest vihma. Puhub edelatuul 6-11, puhanguti 15 m/s, õhtul pöördub tuul lõunasse ja tugevneb 10-15, rannikul puhanguti 18, saartel 21 m/s. Sooja on 2-6 kraadi.

Laadimine...Laadimine...