Lähipäevad tulevad tuulised ja vihmased

Kolmapäeva öösel tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma ja võib tekkida udu. Puhub ida- ja kirdetuul ning sooja tuleb 9-14 kraadi.

Pilt: Scanpix/ Foto on illustreeriv
Ilm

Lähipäevad tulevad tuulised ja vihmased

Toimetaja: Sandra Lepik

Kolmapäeva öösel tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma ja võib tekkida udu. Puhub ida- ja kirdetuul ning sooja tuleb 9-14 kraadi.

Ilmateenistuse andmetel on lähipäevad soojad, ent tuulised ja vihmased, vahendas BNS. 

Kolmapäeva öösel tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma ja võib tekkida udu. Puhub ida- ja kirde-, saartel ka põhjatuul 1-7, rannikul puhanguti 10 m/s ning sooja tuleb 9-14 kraadi.

Peipsi järvel puhubh öösel ida- ja kirdetuul 3-7 m/s ning laine kõrgus on 0,3-0,7 meetrit. Ilm on peamiselt sajuta, võib tekkida udu, muidu nähtavus hea või mõõdukas. Sooja tuleb 12-14 kraadi.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm, mitmel pool sajab hoovihma ja võib olla äikest. Puhub kirde- ja põhjatuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s ning sooja on 18-23 kraadi.

Peipsil puhub päeval kirde- ja põhjatuul 4-8, õhtul kuni 10 m/s ning laine kõrgus on 0,7-1,2 meetrit. Võib sadada hoovihma ja nähtavus on enamasti hea. Sooja tuleb 18-20 kraadi.

Neljapäeva öösel tuleb selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhja- ja loodetuul 5-10 m/s ning sooja on 9-14 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 5-10 m/s ning sooja on 20-23, meretuulega rannikul kuni 18 kraadi.

Reede öösel on Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 4-10 m/s ning sooja on 10-15 kraadi. Päeval tuleb Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Puhub põhja- ja loodetuul 4-10 m/s ning sooja on 18-23 kraadi.

Laupäeva öösel tuleb Lääne-Eestis selge või vähese pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Ida-Eestis on muutliku pilvisusega ilm ning öö hakul sajab kohati hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s ja sooja tuleb 11-16 kraadi. Päeval on vähese või vahelduva pilvisusega ilm, Ida-Eestis võib kohati sadada hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s ja sooja on 20-25 kraadi.

Laadimine...Laadimine...