Lähipäevade õhutemperatuur püsib nullkraadi ümbruses

Lähipäevadel on oodata nullilähedasi õhutemperatuure, mis muudavad teed libedaks. 

Pilt: Scanpix
Ilm

Lähipäevade õhutemperatuur püsib nullkraadi ümbruses

Toimetaja: Sandra Lepik

Lähipäevadel on oodata nullilähedasi õhutemperatuure, mis muudavad teed libedaks. 

Ilmateenistuse teatel on ööl vastu teisipäeva pilves selgimistega sajuta ilm, vahendas BNS. Puhub idakaaretuul 2-8, pärast keskööd muutlik tuul 1-6 m/s. Külma on -1 kuni -6, rannikul tuleb kohati kuni 2 kraadi sooja. Teisipäeva päeval on samuti pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul, pärastlõunal valdavalt läänekaaretuul 2-7 m/s. Põhjarannikul tugevneb loode- ja põhjatuul 5-9, puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma, sekka ka lörtsi. Tuul pöördub põhjakaarde 2-8, põhjarannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma, sekka ka lörtsi, pärastlõunal sajuvõimalus väheneb. Puhub valdavalt loodetuul 2-8, õhtul põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +3 kraadi.

Neljapäeva öösel on pilves selgimistega sajuta ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 5-10, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +1, rannikul kohati kuni +3 kraadi. Neljapäeva päeval on pilves selgimistega sajuta ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 4-9 m/s. Sooja on 1-6 kraadi.

Laadimine...Laadimine...