Lähipäevil võib vihma, äikest ja udu oodata

Lähipäevil jätkub suve keskpaiga kohta jahe ja vihmane ilm, prognoosib ilmateenistus.

Pilt: Scanpix
Ilm

Lähipäevil võib vihma, äikest ja udu oodata

BNS

Lähipäevil jätkub suve keskpaiga kohta jahe ja vihmane ilm, prognoosib ilmateenistus.

Kolmapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Ida-Eestis sajab ajuti vihma ja on äikest, Lääne-Eestis sajab kohati hoovihma. Öö hakul puhub kagu- ja lõunatuul 5-11 m/s, pärast keskööd pöördub tuul edelasse ja läände, puhudes 3-9 m/s. Sooja on 14-18 kraadi.

Peipsi järvel puhub öö hakul kagu- ja lõunatuul, pärast keskööd pöördub tuul edelasse ja läände, puhudes 4-7 m/s. Laine kõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Ajuti sajab vihma ja on äikest. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 16-18 kraadi.

Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab Ida-Eestis hoovihma, võib olla äikest, pärastlõunal arenevad üksikud rünksajupilved. Puhub edela- ja läänetuul 4-10 m/s. Sooja on 18-23 kraadi.

Peipsi järvel puhub edela- ja läänetuul 4-7 m/s. Laine kõrgus on 0,3-0,8 meetrit. Ennelõunal sajab kohati vihma ja võib olla äikest. Nähtavus on mõõdukast heani. Sooja on 20-22 kraadi.

Neljapäeva öösel pilvisus tiheneb ja saartel sajab kohati vähest vihma, paiguti võib olla udu. Puhub lõunakaare tuul 1-8 m/s. Sooja on 10-15 kraadi. Hommikul ja päeval on pilves selgimistega ilm. Hooti sajab vihma ja on äikest ning sadu on tugev. Tuul pöördub loodesse ja tugevneb 5-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Sooja on 14-19, Ida-Eestis kohati 22 kraadi.

Reede öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul sajab Ida-Eestis hoovihma. Puhub lääne- ja loodetuul 3-10, põhjarannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 8-13 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 3-10, põhjarannikul puhanguti 14 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Sooja on 17-21 kraadi.

Laupäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ja olulise sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s. Sooja on 6-12 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-8 m/s. Sooja on 17-21 kraadi.

Laadimine...Laadimine...