Nädala lõpupoole on oodata vihmast ja tuulist ilma

Ilmateenistuse andmeil muutub ilm nädala lõpupoole vihmaseks ja tuuliseks, oodata on ka äikest.

Pilt: Scanpix
Ilm

Nädala lõpupoole on oodata vihmast ja tuulist ilma

Ilmateenistuse andmeil muutub ilm nädala lõpupoole vihmaseks ja tuuliseks, oodata on ka äikest.

Neljapäeva öösel on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Öö hakul puhub läänekaare tuul 2-7 m/s, pärast keskööd pöördub tuul itta ja kirdesse ning saartel tugevneb 3-9, hommikul puhanguti 13 m/s. Sooja on 4-9, saarte rannikul kuni 14 kraadi. Päev tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Õhtul jõuavad Liivi lahe ümbrusse ja üle Eesti lõunapiiri kohale vihmapilved. Ida- ja kirdetuul tugevneb 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 14-17 m/s. Sooja tuleb 18-23 kraadi, vahenas BNS.

Reede öösel pilvisus tiheneb. Vihmasadu levib Lõuna-Eestist põhja poole, võib olla äikest. Puhub ida- ja kirdetuul 6-11, puhanguti 15 m/s. Sooja on 9-14 kraadi. Päeval tuleb enamasti pilves ilm. Hooti sajab vihma, on äikest ja kohati on sadu tugev. Puhub ida- ja kirdetuul 5-12, puhanguti 15, põhjarannikul kuni 20 m/s, õhtul sisemaal tuul nõrgeneb. Sooja tuleb 14-19, kohati kuni 22 kraadi.

Laupäeva öö on pilves selgimistega. Paljudes kohtades sajab vihma ja kohati on äikest. Põhja-Eestis puhub ida- ja kirdetuul 5-11, rannikul puhanguti 14, Lõuna-Eestis lõunakaare 3-9 m/s. Sooja tuleb 10-16 kraadi. Päeval püsib pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Põhja-Eestis puhub ida- ja kirdetuul 5-11, rannikul puhanguti 14, saartel ja Lõuna-Eestis lõunakaare 3-9 m/s. Pärastlõunal tugevneb saartel kagutuul puhanguti 12 m/s ja sooja tuleb 14-19 kraadi.

Laadimine...Laadimine...