Nädalavahetusel tuleb ilus suveilm

Nädalavahetusel on oodata sooja ja sademeteta suveilma, õhutemperatuur ulatub üle 20 kraadi.

Pilt: Scanpix
Ilm

Nädalavahetusel tuleb ilus suveilm

Nädalavahetusel on oodata sooja ja sademeteta suveilma, õhutemperatuur ulatub üle 20 kraadi.

Ööl vastu laupäeva on selge või vähese pilvisusega olulise sajuta ilm. Kohati on udu. Puhub loode- ja läänetuul 2-8, põhjarannikul öö hakul puhanguti 13 m/s. Sooja on 6 kuni 10, saartel ja rannikul kuni 13 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt põhja- ja loodetuul 2-7 m/s. Sooja on 17 kuni 21 kraadi.

Ööl vastu pühapäeva on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 1-7 m/s. Sooja on 6 kuni 10, rannikul kuni 13 kraadi. Pühapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 1-7, pärastlõunal saartel tugevneb edelatuul 5-10 m/s. Sooja on 18 kuni 23 kraadi.

Ööl vastu esmaspäeva on vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis sajab kohati hoovihma. Puhub lääne- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 7 kuni 14 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub lääne- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s, õhtuks tuul nõrgeneb. Sooja on 16 kuni 20 kraadi.

Laadimine...Laadimine...