9 kommentaari

Alikee

Vasta kommentaarile

Andro Roosil on visioon, mida ta edukalt ellu viib ja on ka mure Eestimaa kestmise pärast. Nimetada Andro Roosi argumenteeritud juttu mulaks on lihtsalt labane ja küündimatu.

Mari

Vasta kommentaarile

Tallinna TV võiks teha saateid hr. Andro Roosiga, kes on meie julgemaid, huvitavamaid ja majandusinimesi. Inimene kellel on värskeid ideid, ettepanekuid ja visioone.Teemadeks majandus - rahandus, eestimaa tulevik . See temaatika peaks sobima n. Andres Raidile.

Erki postitas:

Täiesti õige! Tallinna TV on vääriline koht esinemiseks.

Erki

Vasta kommentaarile

Seepärast siis Eesti majandus ongi nii kehval järjel, et meil on sellised "majandusteadlased".

tiit-olav roos

Vasta kommentaarile

OK. Kas Tartu HLÜ võtab omale riski hakata tegelemaa eestlaste pensionite väljamaksmisega. Kogu Tartu HLÜ tegevus on selgelt seotud üle 60+ eesti kodanike diskrimineerimisega. See, et oma vabaduse mingil määral oleme ära andnud USA-le ja EU-le on suurte riikide kokkulepe-vist. Ja ka ajalooline tulemus eesti targemate ja jonnakamate peade süstemaatilise hävitamisega seotud tegelikkus Kõigist ei saa liidreid ja ärimehi.Aga päikest kõigile kes viitsivad lugeda ja ei pea seda vihakõneks..

njah postitas:

Ei, see ei olegi võetav vihakõnena. Lihtsalt seosetu, argumenteerimata ja kibestunud mula...

Rauno

Vasta kommentaarile

Samamoodi edasi Andro! Küll varsti ka asjadest aru saadakse.

Õiglane

Vasta kommentaarile

Oma rahva asemel võõrvõimu teenivad poliitikud peaks võtma vastutusele. Näiteks põhiseaduse eiramise ja ettevõtete nõukogude lisateenistuse (JOK-korruptsioon!) pärast.

oPossum

Vasta kommentaarile

See on olnud ammu selge, et mõisaaeg on tagasi, sest valdav enamik eestimaalasi ei tööta enam esmajärjekorras mitte enda vaid mõne välismaise omaniku heaks, kes veel erinevalt varasemast mõisaajast resideeruvad peaasjalikult kaugemal välismaal ehk siis ka tarbivad seal, mis veelgi vähendab siia jääva raha hulka ja pidurdab meie oma keskklassi välja kujunemist. Samas absoluutne iseseisvus tänapäeval enam võimalik on. Seda pole tegelikult isegi mainitud Šveits, kes peab ka arvestama kasvõi näiteks USA võimaliku survega nii mõnegi senise vabaduse osas ja sellele alistuma kui ei taha endale veelgi suuremaid probleeme tekitada. Kuid samas pole see muidugi neil takistanud käitumast endiselt riigina, kui kõne alla tulevad oma kodanike ja ettevõtjate huvid laiemalt mida ei saa paraku öelda Eesti kohta, kus käitutakse endiselt nagu poleks võervallutajad, mõisnikud ja okupandid siit kuhugi kadunud, mõistmata, et meie selliselt käitudes nad ei kaogi. Ei reaalsest elust nagu ka meie teadvusest.

Laadimine...Laadimine...