6 kommentaari

Mari

Vasta kommentaarile

Kuidas saab parlamendis erakondade õiguslikku järelvalvet teha mees kel on kapis niipalju luukeresid? Ja miks meie „vaba ja erapooletu „ meedia on sellest aastaid mööda vaadanud? Ojassalu isik on ebameeldiv ja ebausaldusväärne juba oma järjepideva erapoolikuse tõttu .Kui aastate kaupa rünnatakse ikka ainult üht parteid , siis on midagi mäda , on ammu aeg see mees välja vahetada . Ja alustada tuleks tema enda pattude avalikustamisest. IRL ja õgusmõistmine.. See kooslus on aastate jooksul kõvasti õõnestanud ja kahjustanud meie riigi õigusmõistmise sisu ja mõtet ning vähendanud inimeste usaldust nende instantside vastu. Toetan täielikult viimastele EKRE poolt antud hävitavat hinnangut .

...

Vasta kommentaarile

ilmselgelt teeb Ojasalu head tööd kui keskkriminaalerakonna ja nende propaganda kanalite poolt on selline turmtuli...

Napoleoni sündroom

Vasta kommentaarile

Aas on mures Eestist raha väljavoolu pärast aga ostis endale 40-tuhhis Volvokolaka!

marksismusest villand

Vasta kommentaarile

Kas eestlased ei suuda klaarida mingi Max Laossoniga kaua lubatakse mingil marksistil Eestis laiata. Ei suudeta lahendada mingite nn seltsimeste küsimust?

August

Vasta kommentaarile

Kaua seda Ernst Kaltenbrunneri näoga kaabakat seal nn. komisjonis veel lastakse tegutseda. Koos pätt Tarandiga tuleks nad kiirkorras minema peksta. See Kaltenbrunner on ju viimane suli ja varas, miks ta Tartu vanglas ei ole?

Teet

Vasta kommentaarile

Ojasalu süüdistused on alatud. Eks ta võtab õppust Reformi tagatoa tegelaste väljaütlemistest ja laimust. Millal küll saaks meie riik auaid inimesi kõikidele kõrgetele ametikohtadele ka õigusmõistmise valdkonnas. Tore, et meil on ausad, tublid ja töökad inimesed Tallinnat juhtimas ning ka valitsuses, vahemalt enamus. tore, et meil om Selline erakond nagu Keskerakond, kes hoolib ka kõige vaesemast inimesest.

Laadimine...Laadimine...