7 kommentaari

JFS

Vasta kommentaarile

NB!
RIIK = RAHVAS = INIMESED
Seega tuleb öelda:
"Inimesed jäävad üha kaitsetumaks (liba)VALITSUSE vägivalla ees!"

õõvaste

Vasta kommentaarile

Tundub, et Kapo on end lahti sidunud Euroopa õigussüsteemist. Kui normaalses riigis on seni palju kahtlusaluseid, kuni selgub süüdlane, siis selles riigis näitab valitsus näpuga kohe "õige" süüdlase peale. Aga milleks siis üldse kohus, kui süüdlane on juba ette teada?

Ott

Vasta kommentaarile

Eks nii see oligi, pole kahtlustki. See kapo tegu meenutab stagnaaegset jälitustegevust. Seda alatum oli see, kuna inimene oli paranemast raskest haigusest ja pidi pealt vaatama, kuidas ta kodu rüüstati. Eks nad olid ka Savisaare haiglasoleku ajal seal käinud ja nüüd tuli asitõendid hävitada, mis tuvastaksid kapo tegevuse süüd. Muidugi nad täitsid käsku. Arvan, et käsuandja oli Reinsalu, ja abiks oli tal suurte kogemustega paljude kuritegude sooritaja, kes läks IRL-ist Reformi ja pesitseb seal nende kaitsva tiiva all.

klots

Vasta kommentaarile

http://www.ohtuleht.ee/723137/ekre-ja-keskerakonna-raamatupidamistes-on-segadus-suurte-summadega

oPossum

Vasta kommentaarile

See on õpetuseks neile, kes sarnaseid koduvalve kaameraid vajalikuks kasutada peavad, et salvestus ei toimuks vaid kohalikule andmekandjale vaid ka/või üle interneti kuhugi mujale, kurikaeltele kättesaamatusse kohta, et viimased ei pääseks neid kasutama või hävitama, kuid võimalus neil olevat infot vaadata ja kasutada omal alati hiljem olemas oleks. Paljud kaasaegsed valvekaamerad ja -süsteemid seda võimalust õnneks tavaliselt ka pakuvad.

Hihhii

Vasta kommentaarile

Teadagi, sellised kutsutakse veel aastapäeva ballilegi tantsu vihtuma.
Julgelt pooltel kätlejatel on luukered kapis.

Laadimine...Laadimine...