6 kommentaari

tubli Juhan!

Vasta kommentaarile

Keskerakonna hääled röövisid ju käputäis reforminukke kes praegu võimul, ühtsed saavad nad olla vaid omadega ehk siis reformierakonnaga. Jaana ei ole keskerakonna maailmavaadet maha müünud, mis vastutustundetusest sa räägid???

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Veelgi vastutustundetum oleks aga vast võtta valikuvõimalus neilt Keskerakonna senistelt valijatelt kes ei soovi Keskerakonna pehmelt öeldes mitte just kõige ilusamal viisil uuenenud juhtkonda ega nende uuenenud poliitikat tingimusteta toetada nagu toetada ka neid alternatiive keda nad juba varem selle vääriliseks pole pidanud. On Kivirähk kindel, et nad sellisel juhul üldse enam valima läheksidki? Arvan, et see ei rõõviks siis hääli üksnes mitte Keskerakonnalt vaid oleks tõsiseks löögiks ka juba kogu Eesti senise poliitilise süsteemi usaldusväärsusele.

W.

Vasta kommentaarile

ˇVõõrast abiˇ polegi vaja, keskerakond hävitab ennast ise.

kokkulepe

Vasta kommentaarile

Mida keerulist kui tahetakse ühtsust - loomulikult tegelikku ühtsust - siis tuleb teha omavaheline kokkulepe. Näiteks kes saab piirkondades esinumbriks - midas siin keerulist. Elik kes korjab kokku hääled ja ilmselt just siin probleem tekib, või kuda. Kui soovitakse võitu siis parimad ette ja edasi ilmselt läheb juba keerukaks...Näituseks Tallinnas on kaks väga võimsat häälekorjajat kuid kas tegelt see ikke sobib kõigile nn ühtsatele. Elik kas vahetevahel ühtsus tähendab ühte ja samas hoopis teist...Kuid Tallinnale oleks vaja mida ja muide ka Eestile...

Ott

Vasta kommentaarile

E.Savisaare ja tema pooldajad on parim osa erakonnast. jah Savisaar poleks ehk liitunud IRL-i ja sotsidega, vaid oleks oodanud järgmiste valimisteni. Praegu on jätkuvalt justiitsminister valitsuses, kes on aastaid Savisaart rünnanud. Simson oma pooldajatega pole midagi teinud, et kaitsta Savisaart rünnakute eest ja on aidanud vastaste suureks rõõmuks minema ajada Savisaar tipp-poliitikast. Võib rääkida, mis tahes, aga Savisaare häältesaak on olnud nii suur, et teda pole keegi ületada suutnud. Simson n pannud oma pooldajad kõik ametikohtadele ja Savisaare pooldajad on saanud vaid mõne. Minu meelest on O.Loone särav ja tark poliitik ja ta ei saanud veel tööle hakatagi, kui aeti minema ja asemele astus Aab. Siis enam ei uuritud, n
mis valesti on. Keskerakond on läinud kaasa sõjamängudega, mis olid Reformi tagatoa trumbid häälte saamisel. Jätkuvalt läheb raha sõjaliseks otstarbeks ehkki keegi ei kavatse meid rünnata. SKeskerakond on muutunud. Millegi pärast löödi minema Kesknädala peatoimetaja jne.

ants

Vasta kommentaarile

Olen keskerakonna liige olnud üle 15-aasta , kuid oma häält ei anna ma iialgi nendele libakeskerakondlastele.Nad ei ole paremad , kui need reformipätid.Käib üks rahva lollitamine.Nad tulid võimule ebaausalt ja nende seas on reeturid.Kes on reetnud korra , reedab veel.Nende jaoks on ainult võim ja rahatähtis.Kahjuks paljud mõtlevad taguotsaga , aga mitte oma peaga.

Laadimine...Laadimine...