14 kommentaari

Karol

Vasta kommentaarile

J.aarma abram!te olete esimese eesti vabariigi rikkaima inimese lapselaps.köik need rikkused mille vene vöim teie vanaisalt vöttis on uus eesti vabariik teile tagastanud ja teie nimetate vaesuses elavaid eestima inimesi pensionäre kes on terve elu tööd rabanud ja need rikkused loonud millel meie riik püsib kiunuvateks pingviinideks! te räägite vene pensionitest miks mitte soome vöi juudiriigi pensionitest !olematu pension on genotsiid!meie riigil ei ole tulvikku kui selline olukord jätkub!teie ja teie järeltulejad ei pea töesti kiunuma sest teil onköht täis ja tuba soe .ja ärge ölge meile et me peame leppima genotsiidiga

Välisäri ja -pangad postitas:

Peaksime olema jõudnud reformarite poolt ennustatud rikaste riikide hulka. Näituseks on keskmine pension Soomes 1550, Rootsis 1700 ja presidentinna päritoluriigis Luxemburgis 3000 Euri. Aga kuhu on Maarjamaa raha kadunud?

Jürile!

Vasta kommentaarile

Sinu esimane saade "Hästi, Eesti" paljastas Sinu ilusa iseloomu. Jätka samas vaimus! Tubli!

Jah

Vasta kommentaarile

Ja aina aremaks läheb . muidugi vaid siis kui Keskerakond on võimul. Kui tuleb jälle Reformi tagatoa võim, siis veereb kõik jälle allamäge.

On tõsi!

Vasta kommentaarile

Noorem põlvkond ei tea tuhkagi. Ajalugu ei tunne, tahavad vaid raytsa rikkaks saada ja opositsioon kasutab nende suure rumaluse ära.

elmar

Vasta kommentaarile

Küll võib ikka eestlaste seas debiile olla!!!!!

Lisa saab siit tasuta veel peale: postitas:

https://www.ohtuleht.ee/uudised/ev100

Kui olukord on halb, tuleks ka seda tunnistada,

Vasta kommentaarile

Praegu on moes kiidelda, et eestlane pole kunagi elanud nii hästi kui nüüd. Et mis mõttes? Näiteks sügaval nõuka ajal ehitasid lihtsad majandi autojuhid või traktoristid omale ilma mingi laenuta eramaja. Maju kerkis nagu seeni pärast vihma. Aga praegu? Isegi majaehituse laenu antakse üksikutele...
Selle asemel, et kõrgemal tasemel lollusi suust välja ajada peaksime nõudma seda, mida väärime.

Tasakaalustuseks ka teistmoodi nägemust

Vasta kommentaarile

Pean Aarmast lugu aga seekord kasutatakse teda agitaatorina, milliseid tähtsa aastapäeva puhul pulti lükatakse, et hävitustööd õnnestumisena kujutada.
https://innojairja.blogspot.com.ee/2017/12/kuidas-siis-eestil-hasti-laheb-kui.html

artur

Vasta kommentaarile

Inimesed , kellele makstakse orjapalka ja pesionerid , kes on eluaeg töödanud ausalt elavad vaesuses..Aga see poisikeste kari , kes pole millekski võimelised, kes varastavad ja loobivad karistamatult rahva raha tuulde on veel õiged pealekauba.Rahvas vaatab rahulikult pealt ja on vait nagu sukk. Õieti kirjutas ants , et olete arad ja teil puudub igasugune eneseväärikus.

Pole tõsi!

Vasta kommentaarile

Konjunkturistidel on elu alati hea olnud;)

Antsule

Vasta kommentaarile

Selle kirjutise põhjal võib arvata, et ise oled selline. Aarma on väga tark ja andekas inimene ja kindel on see, et elu on hakanud paremaks minema ja oleme eelmiste valitsuste tehtud mustast august väljumas.

1 2
Laadimine...Laadimine...