8 kommentaari

to 15.37 Sülitades....

Vasta kommentaarile

Propagandameister, sellist laimavat lauset oskab igaüks kirjutada. Palun 1 fakt ja enne seda lugege üle faktid eelmise valitsuse jamadest. Nii laristavat ja ülbet valitsust kui olid 17 aastat Eestis, on raske tasakaalugi viia. J. Ratas on üle hulga aja normaalne peaminister. Kõige lihtsam oleks olnud kiire puhastus teha valitsusaparaadis jms, aga RATAS ei läinud seda odavat teed mööda. Nüüd räuskavad mutrikesed, mis hädapärast õlitamist tahaksid, aga kes arugi ise ei saa, et roostetavad.

Sülitades sõltumatu ajakirjanduse põhitõdedele

Vasta kommentaarile

Meie kõigi raha eest tehakse siis sellist parteilist ajakirjandust. Kas kujutaksite ette, et sarnaseid lipitsevaid küsimusi oleks esitatud näiteks eelmisele peaministrile.

Kahju. Keskerakonda võiksin isegi toetada, kuid mitte enne kui lõpeb vargus TTV ja Pealinna sildi all.

Eelmise valitsuse liikmeid

Vasta kommentaarile

...peaks olema võimalus krimibnaalkorras karistada? Ja seda kahju tekitamises eriti suures ulatuses, sest riigist on kadunud rahasid miljardeid Eurosid.

Lii

Vasta kommentaarile

Tänu Reformi tagatoa tegelaste mõttetule tegevusele oma võimu säilitamise nimel, laimule parimate inimeste suhtes, vihavaenu õhutamisele on viidud meie paljud inimesed allapoole vaesuse piiri. keskerakondlik valitsus püüab teha kõik, mis võimalik, et olukorda paranada, aga kõike korraga ei saa. Küllap tuleb ka pensionäride kord maitsta paremat elu, muidugi kui kahe aasta pärast ei tule võimule jälle Reformi tagatuba, kust tulnud otsused on viinud meie inimesed vaesusesse, majanduse seisakusse, tervishoiu kättesaamatusse kaugusesse, maaelu väljasuremisele. Aga ometi on tegelasi, kes neid valivad.

Nojah

Vasta kommentaarile

Ega keskerakondlastel kerge ei ole, sest kõigepealt tuleb parandada need tohutud vead, mida olid teinud eelmised valitsused, aga peale vigade muud ei tehtudki ja siis edasi minna, Juba praegu on palju ära tehtud selle lühikese ajaga.

Muidugi

Vasta kommentaarile

Keskerakond on ainuke erakond, kus mõeldakse inimeste heaolule. Kujutage ette, kui meie riigis oleks tehtud kõik need aastat samaväärset tööd nagu Tallinnas või kasvõi pool sellest, poleks me elatustaseme poolest üks viimastest.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Aga pensionid? Keskmine pension moodustab varsti keskmisest palgast vaid veerandi ja see vahe aina kasvab ja nii ei saa keskmine pensionär enam juba ammu ka isegi pensionipäeval soovitud toitu osta ehkki ealistest iseärasustest tulenevalt noorematest tööealistest inimestest tublisti vähem sööb. Kahju, et varem näoga eakamate inimeste poole seisnud erakond neile nüüd uuenenuna ja noorenenuna tasapisi selga on pööramas.

ants postitas:

Väga õieti kirjutatud.Need on libakeskerakondlased , kelle seas on reeturid ja valetajad.

Laadimine...Laadimine...