9 kommentaari

mure

Vasta kommentaarile

Millal te praegustel pensjonäridel ükskord normaalselt pensioni tõstate??? Ajage see ametiühingu tegelane oma pundiga laiali , kes on muidusööjad , jätke see vanaraua kokkuost ja saategi normaalset pensione tõsta.Ratas räägib , et seisab oma valijate eest, kuid pole näha.

nüanss

Vasta kommentaarile

Sõltub ka sellest, kuidas nad on oma elu välismaal sisse seadnud.

FassBank

Vasta kommentaarile

Kadri võiks edasi taguda seda välispankade maksuvabade kasumite teemat. Eelmise valitsuse ajal on riigist haihtunud 10 miljardit Euri, mis on suur kahju ja kodanike vaesumise peapõhjus!

Harri

Vasta kommentaarile

Kui riik tahab et kalevipojad koju tuleks siis peab riik investeerima ja nimelt kaotama sotsmaksu praegusel kujul ja tulumaksust need summad võtma,eestis on tööjõumaksud liiga kõrged et siin normaalset palka teenima hakata.Eestimaa on nii rikas kui rikkad on tema elanikud mitte ELLIT

Sõnadega linna ei ehitata!

Vasta kommentaarile

Kalevipojad tulevad kalevitemaale tagasi vaid ühel juhul, kui siin saab inimlikult elada, töötada ja pere ning kodu luua. Praegu saab seda mujal kordades paremini teha. Halloo valitsus, halloo riigikogu, halvasti olete töödanud kõik need 25.a. Kalevipojad ongi Teie vili!

mõtlev

Vasta kommentaarile

Ükski Kalevipoeg ei tule oma okupeeritud isamaale tagasi, mõelge ometi!
http://objektiiv.ee/juhtkiri-eesti-uue-baaside-lepingu-ajastu-lavel/

Ei, ei!

Vasta kommentaarile

to kadri kuule

Pensioniiga langetada küll vaja pole. See tähendab varasemat surma. Mehed tööta on nagu ühe käeta. Kui on jõudu tööl käia, oidu ja tahtmist, siis miks langetada? Samas, valik on olemas, kes tahab või tervise tõttu peab varem minema, on võimalus olemas. Kadrile jõudu ja jaksu!

kadri kuule

Vasta kommentaarile

miks sa pensioniiga ei langeta kui lubasid?

Marek Tohu

Vasta kommentaarile

Seni on olnud majandusministri põhitegevus juba üle kümne aasta saartevahelise parvlaevandusega seonduv, või rahapesi EstAiris või Tallinna sadamas...kõik!. Ei ole positiivne alustada eelkäijate mahategemist, sest me kõik teame, et kõik oligi vale ning oravad hoolitsesid vaid enda toitumisahela eest. Eelkõige tuleb promoda omi mõtteid ning eks siis aasta...kahe pärast saame antud intervjuu valguses võrrelda, kas on ehk sel korral jutust kaugemale jõutud. Kaks asja siiski... NB! Maksureform tulumaksu osas ei too soovitud tulemust selles osas, et palgad tõusevad konkurentsivõimelisemaks. Seni kuni töötasudega seonduvad maksud( eelkõige euroopa kõrgeim sotsiaalmaks) ei muutu,pole ka mõtet loota, et tööandjad palgafonde suurendavad. Kahjuks on kaotaja ikkagi palgatöötaja, sest tööandjad ägavad juba ammu varjatud ja varjamata maksukoormuse all. Lisaks... Teie julgete laenu võtta....mismõttes julgete....te lausa peate seda tegema, kui soovite et majandus kuskiltki otsast liikuma hakkaks. On ütlemine, et majanduse muutusi kutsuvad kiiresti esile vaid kaks asja, üks on krediit ja teine on sõda. Sõda me ju ometi ei soovi ja ei oota. Mis koostöös sotsidega majanduse kasvatamisse puutub, siis sotsidel on olnud aega seda valitsuses koos reformiga aastaid teha ning aeg on näidanud, et see võrdsuse lalin ei vii kuhugile....jah...ka sotsidel tuleb üles ärgata, sest me ei ela enam sotsialistlikus ühiskonnas...aga kas sotsid suudavad? - kahtlen sügavalt!

Laadimine...Laadimine...