6 kommentaari

neeger käigu jala, esialgu

Vasta kommentaarile

Juhul kui tõesti mure katusest peal kohal siis eelkõige peab olema tööd ja kui on töö siis vast suudab muretseda ka eluaseme. Kuid võttes eeskujuks Sadik Khaani eelkäijate Londoni nimelist linna siis vast lahenduseks sotsiaalkorter väikeses pilvelõhkujas keset West Endi nooblit piirkonda mida siis soodsalt edasirentida lugematutele pakkidele, indussidele, kariibidele jne jne jne. Ja raha muudkui tuleb kuni siis tulikahju...Ja milleks veel mingi nn töö kui olemas soodne sotsiaalkorter riigi ja linna rahaga? Muudkui korja üüüritulu ja seda Londoni nimelises linnas! Eluasemeprobleem tegelt äärmiselt keerukas nii inglismannide maal kui ka meite kodu-Eestis ja miks mitte võtta käsile lugematud kortermajad Ida-Virus ja Sügavas Lõunas - inimtühjaks jäävas Lõuna-Eestis. Vaid hunt ulub.

mongrel postitas:

Sa käi ise jala, näiteks Rapla vahet. Aga Ida - Virumaal on probleem töökohtadega ja suur osa käib tööl Harjumaal.

maju jalaga

Vasta kommentaarile

Eesti on täis tühje maju tehke korda ja asuge elama kesse keelab. Ühes pakuti korterit ühe(loe 1) euro eest tee korda ja muudkui ela.

täpsustaja postitas:

Ainult et sellistes kohtades ei ole tööd, poodi, apteeki jne.

ehitaja

Vasta kommentaarile

https://majaelu.ee/omavoliline-ehitamine-voib-tuua-rahalise-karistuse/

https://majaelu.ee/kasutusluba-vanale-majale/
Aastast 2015 kehtima hakanud uue ehitusseadustiku kohaselt ei tohiks meist keegi elada kasutusloata elamus. Kasutusloa puudumine võib tublisti pärssida majaostja laenuvõimalusi ning tuua kaasa muidki ebamugavusi, näiteks kopsaka trahvisumma.

http://www.kinnisvaraweb.ee/blog/omavoliline-ehitamine-voib-kaasa-tuua-rahalise-karistuse/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kvee-est+%28KV.EE+blog+-+EST%29 omavoliline ehitamine

vot tak

Vasta kommentaarile

Riigikogu, võttes 13. märtsil 1996. a vastu seaduse “Euroopa inimõiguste ja põhivabaduste kait­­se konventsiooni ja selle lisa­proto­kollide ratifitseerimisest”, tegi reservatsiooni, et konventsiooni ja selle lisaprotokollide sätted ei laiene Eestis omandireformi seadustele!
Sellega seadustati Ees­tis euroopalike inimõiguste ja põhivabaduste rikkumine oman­­direformi läbiviimisel.

Laadimine...Laadimine...