28 kommentaari

toivo

Vasta kommentaarile

Kas kersti kaljulaid on taGASI GRUUSIAST JA IKA ÜHE AUGUGA VÕI TEHTI KAHEST ÜKS SEST EESTIS KÕIK SUURED KARIKAKRA MÄNGIJAD NEILE KÕLBAB KA KONKURENTSI JAOKS SUUS AUK.

dogmaatik

Vasta kommentaarile

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/sergei-metlevi-vastus-helmele-kirikut-kaitstes-allutad-presidendi-dogmadele-nagu-islamis?id=76833940

EKRE esimees Mart Helme kirjutas äsja (4.01.2017, Delfi), et president Kaljulaid peab käima kirikus, kuna rituaale eirates „kahjustame selgelt enda kui riigi semiootilist olemust“.
Tundub, et Helme on lootusetult segi ajanud riikluse ja kiriku soovid ning väärtustab rituaale rituaalide pärast.

tohuvabohu

Vasta kommentaarile

http://www.sirp.ee/s1-artiklid/c9-sotsiaalia/odini-kodututred-meie-vesta-neitsid/
Tundub, et islami ja kristlik konservatiivsus on sama sarnased kui piibel ja koraan ehk suuresti identsed. Mõlemal on märgisüsteem lootusetult sassis. Moslemid on lootusetult rikkunud Egiptuse jumalanna Isise hea nime, Eestis aga on kristlik-konservatiivsete aadete ristikäigu ette olematute moslemitega rakendatud vana Põhja sõjajumal Odin.
X ja XI sajandil lõid kristlased Odini Skandinaavia maadel risti koos teiste vanade jumalate ja nende järgijatega. Seega peaksid Odini sõdalaste vaenlased olema ennekõike hoopis kristlased.

vasakliber

Vasta kommentaarile

http://meiekirik.net/index.php?start=70
Voltaire ja Rousseau olid teatavasti mõlemad kirglikud antikristlikud revolutsioonilised ideoloogid ehk tänaste vasakliberaalide ideelised eelkäijad.

õige suund euroopas

Vasta kommentaarile

http://new.euro-med.dk/20170104-luciferian-angela-merkel-to-receive-prize-for-practiced-christian-responsibility-to-muslim-refugees.php
Merkel shows the 666-hand sign of the Antichrist.

http://new.euro-med.dk/20160216-dialectic-rothschild-ruled-superlodges-ruling-the-world-dictating-merkels-immigration-non-policy.php
Masonic Guru Albert Pike: “Every Masonic Lodge is a Temple of Religion; and its teachings are instruction in religion.
“That which we say to the crowd is ‘we worship God’. The religion should be, by all us initiates of the high degrees, maintained in the purity of the Luciferian doctrine… Yes! Lucifer is God (Letter to the heads of Pike´s Palladian Councils July 14th, 1889).
Mason Putin giving Merkel a Masonic handshake: They are Ur-Lodge brother-and sister in the “Golden Eurasia” (“from Lisbon to Vladivostock/Alexandr Dugin”)!

kalender

Vasta kommentaarile

https://et.wikipedia.org/wiki/Kalendrireform

Venemaa võttis Juliuse kalendri täies mahus kasutusele alles 1700. aastal. Enne seda kasutati Venemaal Bütsantsi kalendrit, mis oli võetud kasutusele Venemaal koos vene õigeusu vastuvõtmisega 10. sajandil. Koos ristiusustamisega levis vene aladele kirikukeelena vana - bulgaaria keel.
Eestis võeti Juliuse kalender laiemalt kasutusele tõenäoliselt 13. sajandil. 1582. aastal viidi Gregoriuse reform läbi Liivimaal, mis kuulus toona katoliikliku Rzeczpospolita koosseisu. See tekitas suuri vastuolusid, sest protestantlikud liivimaalased, eriti linlased, pidasid uut kalendrit vaid ilmalikuks asjaks ning püüdsid oma kirikupühi endiselt pidada Juliuse kalendri järgi.
Uuesti viidi Gregoriuse kalender Eestis sisse alles 1918. aastal, samaaegselt muu Venemaaga. Tõsi, Lääne-Eesti saartel oldi uuele kalendrile üle mindud juba 1917. aasta sügisel (Ruhnul juba 1915. aastal), seoses sealse Saksa okupatsiooniga. Kalendrireformi tõttu tunduvad sündmused 1918. aasta veebruaris ootamatult aeglustuvat, kuid põhjus on selles, et 13 päeva jäeti vahelt ära. Seetõttu on ka Eesti Vabariigi aastapäev 24. veebruaril, mitte 10. veebruaril.

akua

Vasta kommentaarile

Udujutt nagu Piibel jt "pühad raamatud". Piibli sündmuste kohana tuuakse ära Abhaasia.
http://www.sovsekretno.ru/articles/id/5607/

perestroika

Vasta kommentaarile

1540. aastal hakati tsunftidesse võtma vastu ka isikuid, kel ehitusega polnud midagi pistmist. Vanad tsunftid kadusid, asemele tuli korporatiivne poliitiline vabamüürlus, mis peale revolutsioonide, sõdade ja uutmisliikumise midagi luua ei suutnud.

hea rootsi aeg

Vasta kommentaarile

1583. aastal poolitati eestlaste alad Liivi sõja tulemusena protestantlikuks ja katoliiklikuks. Rootsi alal hakati põletama eestlaste rahvariideid kui liiga kirevaid, hävitama musikariistu, kauneid maale ja tarku raamatuid.

stiilinäitaja

Vasta kommentaarile

Väidetavalt varjas 48-aastane preester kodus pornograafilist materjali, organiseeris oma ametlikus residentsis ja kiriku valdustes seksorgiaid ning kupeldas oma armukesi teistele meestele.
http://www.ohtuleht.ee/779761/itaalias-suudistatakse-katoliku-preestrit-kiriku-valdustes-orgiate-korraldamises

vapsik

Vasta kommentaarile

http://www.ohtuleht.ee/780049/vaimulik-kas-homode-pagulaste-ja-brusseli-seaduste-parast-voitlesid-eestlased-vabadussojas

1 2 3
Laadimine...Laadimine...