5 kommentaari

ravikindlustuseta rahastamisest

Vasta kommentaarile

Kes need on? Siis tuleb võtta KOV rahast, kus nad arvel on(peab ju kodanikul olema sissekirjutus registris, muudel juhtudel on riikidevahelised lepingud) , mitte sotsiaalmakse tasutavate töötajate arvelt. Niisama ei saa ikka kindlustust luua- see tähendab, et ümbrikupalga saajad joovad õlut ja elavad laia elu ,aina toetame. Lisaks peavad tööandjad looma ohtlikel ametitel vastutuskindlustuse. Kiik mõtleb raha jagada- siis ole hea , ma tahan ka kõik hambad remontida ja odavaimad proteesid hammastele saada ca 50 aastase tööstaaži eest? Või kuidas?

Sellistest kitsaskohtadest peab rääkima.

Vasta kommentaarile

Pidevalt ja pidevalt. Nii kaua, kuni see jõuab kraaklevate riigikogulaste lauale ja tirib nad alla rahva sekka. Arstid enam ei streigi? Kas põhjus on loiduses, letargias, hoolimatuses või milleski muus?

Väikesed EMO-d

Vasta kommentaarile

Esmalt polikliinikud maakondades ja siis suurlinnades oma polikliinik linnasosas. Elik vähem mula kuid kohe kindlasti pikem samm taastada tervishoiusüsteem Eestis.

mait

Vasta kommentaarile

Õige jutt - elame toorkapitalistlikus riigis, kus ei tohi majas seina ka lammutada, et mingid tegelinskid selle pealt ei teeniks, aga inimese tervis tegelikult ei huvita Reformierakonnapaikset riiki. Me oleme kui väike ameerika, kus kõik autod ona arvel ja ravikindlutusega, inimesed aga mitte. Kui auto saab viga, siis see kompenseeritakse, kui inimene jääb haigeks, siis vaata kuidas ise saad. Kusjuures meie meedia ja reffide toiduahelariigi hammasrataste vaehele jäämine on haigestumise peamisi põhjusi.

riiklikud polikliinikud

Vasta kommentaarile

Koheselt taastada riiklikud polikliinikud mille mingid anglo-amerikanismusest nakatunud tüübid likvideerisid. Kui nimi polikliinik lehkab nagu sovetilt siis nimetada näiteks Väikesteks EMO-deks. Ei pea arst võtma vastu ööpäevaringselt kasvõi voodis ja ilmselt ka ei suuda.

Laadimine...Laadimine...