Amserv Auto andis Boltile üle 20 uut hübriidsõidukit

Täna andis Amserv Auto AS jagamismajanduse lipulaevale Boltile üle 20 uut hübriidajamiga Toyota Corolla sõidukit, mida hakkavad rentima juhid, kes pakuvad sõite Bolt kategoorias.

Pilt: Amserv Auto

Amserv Auto andis Boltile üle 20 uut hübriidsõidukit

Toimetaja: Toomas Raag

Täna andis Amserv Auto AS jagamismajanduse lipulaevale Boltile üle 20 uut hübriidajamiga Toyota Corolla sõidukit, mida hakkavad rentima juhid, kes pakuvad sõite Bolt kategoorias.

"Bolt on oma sõidukiparki uuendamas – me tahame, et meie juhtidel oleks parimad hetkel renditurul saadaval olevad autod, mis tähendab parimat võimalikku teenust ka meie klientidele," ütles Bolti Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikov. "Otsime üha uusi võimalusi, kuidas linnatransporti rohelisemaks muuta. Meie autopark hakkab koosnema CNG- ja hübriidautodest, mis on võimalikest kõige keskkonnasõbralikum lahendus."

Amserv Auto juhatuse esimees ja Toyota brändijuht Margus Nõmmiku sõnul on Amserv Autol hea meel anda autod üle edumeelsele ettevõttele, kelle keskonnasäästlikud ja innovatiivsed väärtused ühtivad Toyota visiooniga. Tema sõnul on keskkonnasäästlikkuse kõrval väga oluline ka turvalisus.

"Üle antavad Corollad on varustatud parima Toyota turvalisuse tehnoloogiaga. Toyotade standardvarustuses on avariiennetussüsteem (auto iseseisev peatamisvõime), adaptiivne püsikiirusehoidja ning raja jälgimissüsteem, ennetamaks juhi kõrvalekaldumist teelt. Need tehnilised abivahendid on olulised juhtidele, kes suure osa päevast rooli taga veedavad," ütles Nõmmik.

Tema sõnul on neljanda generatsiooni iselaadivate hübriidsõidukite hulka kuuluvad Toyota Corollad täna Eestis ühed enim ostetud automudelid, sest tegu on madalate omamis- ja hoolduskuludega sõidukitega. "Vaiksed ja mugavad hübriidsõidukid on erksad ning kiire reageerimisega. Corollade akut ei pea eraldi laadima, sest need laevad end sõidu ajal ise ning pea poole ajast liiguvad masinad elektrijõul," kirjeldas Nõmmik hübriide.

Bolt on Euroopa juhtiv transpordiplatvorm, mis pakub Eestis sõitude tellimise, toidukulleri ja elektriliste tõukerataste renditeenust. 2013. aastal Eestis asutatud ettevõte tegutseb tänaseks 35 riigis ja neil on 30 miljonit kasutajat.

Amserv Auto tegutseb 1992. aastast ja on üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltimaades. Amservil on Eestis ja Lätis 9 autosalongi, mis müüvad ja teenindavad automarke Toyota, Lexus, Opel ja Peugeot. Amservis töötab ligi 400 inimest.

Laadimine...Laadimine...