6 kommentaari

Tervikpilt

Vasta kommentaarile

Õiglane oleks rääkida asjast ausalt. Kuidas talitaks A. Raid, kui ta valitaks presidendiks, aga ta on eelnevad aastad kulutanud oma vaba raha ja aja esivanemate talu päästmiseks/taastamiseks?
Ma ei tunne ühtegi eestlast, kes viskaks oma elutöö nurka ja hakkaks presidendiks, jättes eelnevalt kulutatud aja ja raha lihtsalt nurka mädanema. See küsimus vajas arvatavasti ka THI puhul mingit lahendust ja see lahendus võeti vastu valitsejate poolt, et tehakse selline erand - kuidas toimida olukorras, kus presidendikandidaat peab turismitalu ja ei soovi seda 10 aastaks kõdunema jätta.

hmmm

Vasta kommentaarile

Lisaksin ,et antud talus ei kasvanud üles TH Ilves vaid tema ema kes lapsena smuugeldati Eestisse Venemaalt.Talu omanik oli eestlane kes oli abielus Ilvese tädiga kes samuti oli sündinud Venemaal aga kolinud juba varem Eestisse.Ei heidagi ette midagi ja võib uhkust tunda mehe üle kes austusest ema vastu on taastanud talu kus ta üles kasvas kuid siin tekib küsimus kuidas omandas Rootsis sündinud TH Ilves talu Eestis mis ei kuulunud tema emale ega ka tädile?

Vaino Saue

Vasta kommentaarile

Presidendile ei kehti Põhiseadus, või õigem oleks, et ta rikub seadust (seadusi), kuid õiguskaitseorganid ei julge presidenti ametist kõrvaldada ja algatada kriminaalseaduse vastavaid paragrahve ...

V. Võigemast

Vasta kommentaarile

yldiselt Eesti avalikkuses Tõtt ei kuule ega räägita, kuid Andres Raid on tubli ja tõestab vastupidist st. esindab õiget tervet mõistust esindavat suunda nii tv- s kui siin.
ps. mis puudutab de iure mittekodanik t. h. ilvest- siis vastavalt EPS- le saab Eestis president olla vaid synnipärane kodanik- mida aga mittekodanikust t. ilves kahjuks ei ole. see asi on must valgel kirjas kuid Eestis seadused pole täitmiseks nn. seadusandjale ega nn. täitevvõimule. praegune st. 4-s EPS ei ole de iure ega de facto tegelikkuses seaduslik, kuna oli riigireetur k. pätsi poolt puhtaks roogitud, võltsitud, rikutud. ja isegi seda 3-st ymberpoogitud nn. 4-t ei ole täidetud 150 000 pealise ametkonna poolt k.a. kov, maavalitsused, parlam, valits. jne. nii et rikutakse juba reedetud ja võltsitud Põhiseadust ja karistamatult. vene poole andmetel sai t. ilves välisministriks oleku ajal suurema summa VEB- fondi rahast- Eestis on karistamatus. Hagi isehakanud ebaseaduslike parteide- seadusandja, täitevvõimu vastu anti kohtusse 31.jan. 2007a.- käis läbi kõik kohtuASTMED Eesti poliitkohtus- menetlusse ei võetud- kuna kohus allub EPS- i rikkujatele. ajakirjandus on kahjuks 25a. seljaga ylbelt Eesti inimeste poole.
hr. A. Raid aga on erand ja jõudu Tõe avaldamisel mida nn. ajakirjanduses peaaegu polegi

Ivo

Vasta kommentaarile

Juba 1995. a. ärastas Eerik-Niiles Kross kortereid ja ühe nendest sai Ilves endale. Nüüd tunneb president, et tal on õigus maksumaksja raha eest pidada Ärma talu. See on väike aps võrreldes Krossi tegemistega, kes on varjul Reformi tiiva all. Kross kasutas riigikantselei eelarvest veerand miljonit krooni Keila-Joal oleva suvila remondiks, kuhu läks oma perega elama.Riigirahadega üleslöödud Kõue mõis annab silmad ette Ärma talule. Kõue mõisaga on Kross Eesti riigi kaukast välja imenud kokku 855ooo eurot. Ta peab Kõue mõisa enda omaks. See mees on tuntud Savisaare-vastasena ja pidevalt seganud linnavalitsuse tööd.. Tema kuritegude nimekiri on pikk, aga Reform vajab teda.

Ete

Vasta kommentaarile

Meie president ei ole valitud rahva poolt nagu on kombeks demokraatlikes riikides. Ta on vaid Reformierakonna president ja ei sekku nende alatutesse tegudesse ja tegamatajätmistesse. Tänuks selle eest võib ta elada oma äranägemise järgi, mis teistele on keelatud on temale lubatud.

Laadimine...Laadimine...