Anu Hallik-Jürgenstein asub juhtima Tallinna Linnahalli

Senine Tallinna linnaplaneerimise ameti juhataja Anu Hallik-Jürgenstein lahkus ametist ning asub juhtima AS-i Tallinna Linnahall.

Anu Hallik-Jürgenstein asub juhtima Tallinna Linnahalli (1)

Senine Tallinna linnaplaneerimise ameti juhataja Anu Hallik-Jürgenstein lahkus ametist ning asub juhtima AS-i Tallinna Linnahall.

Tallinna linnavalitsus vabastas täna teenistusest Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhataja Anu Hallik-Jürgensteini tagasiulatuvalt 10. juunist ametniku soovil seoses tema asumisega Tallinna Linnahalli AS juhatuse esimehe ametikohale, teatas linnavalitsus.

Hallik-Jürgenstein kandideeris edukalt Tallinna Linnahalli AS juhatuse liikme ametikoha täitmise konkursil.

Tallinna Linnaplaneerimise Ametis on ta ameti juhatajana töötanud alates 2011. aastast. 2017. aastal oli Hallik-Jürgenstein ühtlasi Tallinna Linnahalli AS nõukogu liige.

Linnavalitsuse teatel peab Hallik-Jürgenstein Tallinna Linnahalli arengus oluliseks seda ümbritsevate alade kordategemist ja seeläbi kogu piirkonnale lisandväärtuse andmist. Eesmärgiks on võimendada Tallinna Linnahalli kui tulevase kontserdi- ja konverentsikeskuse mõju nii ruumilises kui majanduslikus mõttes. Oluline osa sünergia saavutamisel on hästitoimivatel logistilistel lahendustel.

Tallinna Linnaplaneerimise Ametile uue juhataja leidmiseks korraldatakse avalik konkurss. Uue juhataja ametisse nimetamiseni jätkab ameti juhataja ülesannetes asendajana Ignar Fjuk, kes täitis seda ülesannet ka Hallik-Jürgensteini lapsepuhkusel viibimise ajal.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...