4 kommentaari

sahistaja

Vasta kommentaarile

Lennart Meri sõitis Moskvasse, et Boriss Jeltsiniga asjad kokku leppida. Tema saatjaskonnas olid Mart Helme, Raul Mälk ja Jüri Luik.
Mart Helme on andnud hiljem põhjaliku ülevaate, mis Kremlis toimunud kohtumise ja lõunasöögi käigus ära joodi: ligi pudel viina, pool konjakit ja tervitusšampanjat. Kohvi kõrvale pakuti Amarettot.
Ent sellest, kuidas sama erinevate jookide manustamise käigus toimunud diplomaatiline aktsioon Eesti merepiiri Venemaale kasulikult, Eestile kahjulikult ja ajaloost tulenevat õigust mitte arvestades ära lasi märkida, Mart Helme vaikib. Loomulikult on sel vaikimiselgi oma põhjus – uhkustada pole ju millegagi. Lennart Meri kui delegatsiooni juht on elavate hulgast lahkunud, tema saladustele pudeneb aina enam tolmu ja mis neist vanust asjust ikka...
https://www.nelli.ee/sahin-kuidas-mart-helme-boriss-jeltsiniga-toopi-kummutas

Kõned

Vasta kommentaarile

Kõnelejatele.Ega see lm agent nikolajev ka nüüd midagi meie rahvale kasulikku teinud kui siis oma kerglasliku käitumisega etendas truualamlikult omapoiste püüdlusi.Muidugi ,tasuks kohusetundliku tegevuse eest maalis oma meedia ta suureks kujuks ja paljud käivad tema kuju kummardamas,kas usufanatismist või kombe täitmiseks.

X

Vasta kommentaarile

Küll selle Lennart Meri nime ja kuju taha on kindel pugeda. Ära tüütab. Iga president on isiksus ja ei pea kellegi nägu ega tegu olema. Ärge tehke L.Merist puuslikut. Ta oli tavaline inimene oma heade ja halbadega. Ta oli mees OMAS ajas ainult ja ka teised presidendid on omas ajas. Sellepärast ei tasu ka K.Pätsi kiruda. Ka tema oli omas ajas ja ajada mingit reetmise juttu ei saa isegi tema päris kaasaegsed,kes temast eemal tegutsesid, rääkimata siis meie tagant järele, kes EI TEA tollaseid aegu, poliitilist õhustikku, arengutaset jpm.jms.
Naine, kes on 14 aastat Eestist ära olnud vaatab kindlasti kõigele laiendatud pilguga, kas see kõiges meile meeldib ja meie uhkust ei riiva peaksime talle kodanikena suutma demonstreerida, teavitada.

W.

Vasta kommentaarile

Kõned ei muuda ega aita kedagi/midagi. Muudavad ja aitavad konkreetsed teod. Mis puutub igasugustesse kõnedesse, siis neid ma ei vaata ega kuula juba ammu.

Laadimine...Laadimine...