4 kommentaari

X

Vasta kommentaarile

Helme senine elu ON NÄIDANUD, et kogu aur on läinud isikliku mõnu kogumisele. Ta näib vanaaja despoodi moodi. Ise käsen, poon ja lasen. Kilab ringi ja teeb kõvahäälselt laimavat propagandat.
Ja vaesed töömehed, kes elus pettunud ja neid on 17 aastaga v. palju kogunenud, hindavad pimesi päi Mart H. kõva häält, kõva kätt ja suurt suud. Miks meil ei ole inimesi, kes oma peaga suudavad rohkem mõelda ja ei liigu iga kõva tuule suunas. Kui korruptsioonist juttu teha, siis poliitikas on heömendus ehe näide. Poliittehnoloogid.

tiia

Vasta kommentaarile

Kas on sellist voimalust, et enam ei kuuleks ega naeks Ligi ja Helme nime pressis? Ma oleksin valmis maksma selle eest!

Eve

Vasta kommentaarile

Helmed on märganud, et palju kergemini saab võimule materdades teisi reformistide eeskujul. Mulle meeldib väljend Reformi tagatuba, sest seal pesitsevad peamised lamajad, vihavaenu õhutajad, vassijad, valestsenaariumide autorid. No milleks tööd teha, kui nii saab ka hääli. Nende valijatel on ükskõik, et paljud elavad vaesuses, et nad on paljudes kohtades nullinud ära arstiabi saamise jne. Ega kõike ei saagi siin kirjedada, mida nad on halba teinud, ruumi ei jätku. Nüüd laimatakse järjest keskerakondlasi ja segatakse nende tublit tööd. kuidas seda võib küll karistamatult teha on arusaamatu. Oh kui palju halba võiks leida Reformi tagatoa tegelaste kohta. Jube, mis Eestimaal toimub.

Laadimine...Laadimine...