3 kommentaari

mask

Vasta kommentaarile

https://tervis.postimees.ee/6935015/lugeja-kusib-kes-peab-maski-kandma?_ga=2.101355650.2017438527.1585338518-306378047.1409497078
Terve inimene, kes ei hoolitse riskirühma kuuluva või haige inimese eest, ei pea kodust välja minnes kandma maski ega respiraatorit, juhul kui teiste inimestega on võimalik hoida kahemeetrist distantsi. Kui aga terve inimene läheb rahvarohkesse kohta, kus ei ole võimalik kahemeetrist distantsi hoida, on maski või respiraatori kandmine praeguse viiruspuhangu ajal soovitatav. Kindlasti peaksid maske kandma need, kes oma töö tõttu puutuvad kokku paljude inimestega.
Maski lõua alla tõmbamine või korraks eest võtmine on võrdväärne sellega, et mask võetakse täielikult eest ehk sellisel juhul tuleks mask ära visata ja kasutada uut.

lisna

Vasta kommentaarile

https://www.gismeteo.ru/news/coronavirus/specialisty-nazvali-eshhe-odnu-prichinu-vysokoj-smertnosti-ot-koronavirusa-v-italii/
Lisaks vanuselisele faktorile arvatakse, et põhjuseks on ka Põhja - Itaalia kui tööstuspiirkonna saastunud õhk, mistõttu on elanike kopsud rikutud.

olukord

Vasta kommentaarile

Koroonaviirus ohustab ennekõike vanu inimesi. Selles ei ole mitte midagi üllatavat, sest
kui viirus mõjutab neid, kelle immuunsüsteem on nõrgenenud, siis ongi vanemad inimesed ohus, sest vanusega muutub inimese organism haigustele vastuvõtlikumaks. Loogiline on, et suremus on suurem seal, kus oodatav keskmine eluiga on kõrgem. Itaalia on eluea pikkuse poolest Euroopas esimeste seas. Sellele on vastav ka sealsete surnute keskmine vanus – umbes 80 a. See on paljuski itaalia toidu ja kliima teene, kuid antud olukorras pöördus see sealsete elanike vastu.

Laadimine...Laadimine...