11 kommentaari

Stina

Vasta kommentaarile

Loomulikult oleme tänu võlgu ka suurepärastele arstidele, kes võitlesid ta elu eest ja tegid kõik võimaliku, et kaasa aidata Savisaare paranemisele. Kuid mina tean, et paar päeva enne seda, kui tuli teade tema plahvatuslikust paranemisest mõtlesid tema peale ka ekstrasensid tema fotot vaadates. Mina tean vähemalt nelja, kes seda tegid, aga neid võis rohkem olla. Mind ennast on nad igatahes aidanud. Kirikutes palvetati Savisaare eest. Väga paljud Eestimaa inimesed olid mõtetes temaga ja tunnevad rõõmu tema tervenemise üle.

Ivo

Vasta kommentaarile

Parimad Eestimaa inimesed olid mõttes Savisaare juures, tundsid hirmu tema elu pärast ja rõõmustasid, kui tulid teated paranemisest. Mul oli tunne nagu oleks lähedane inimene haige, kuigi ma isiklikult Savisaart ei tunne. Ma tean vaid, et ta on parimatest parim, tark, hooliv suure töövõmega tipp-poliitik ning samas ka hea ja lahke inimene.

Inimese Teadvus

Vasta kommentaarile

Lugesin huviga hr Savisaare artiklist eriti osa, kus ta kirjeldab unenäotaolisi elamusi narkoosi ajal. Tänu meditsiinitehnoloogia kiirele arengule on praegu võimaik patsiente peale surmalähedasi seisundeid üha rohkem taaselustada. Seetõttu on selgunud, et meie mõistes teadvusetuse (kliinilise surma, ka narkoosis oleku jne) ajal inimese teadvus siiski töötab, seda aga teises kvaliteedis. Arenenud riikide arstiteadlased on seda palju uurinud. On intervjueeritud kliinilisest surmast taaselustatud ja pikalt narkoosi all olnud inimesi üle maailma. On selgunud, et nende elamused on olnud küllaltki sarnased. Briti meedikust uurija Penny Sartori kaitses sellel teemal oma doktoritöö. Oma doktoritöö tulemused on ta võtnud kokku rahvusvaheliseks bestselleriks muutunud kütkestavas raamatus "Surmalähedaste kogemuste tarkus", mis ilmus sellel aastal Varraku kirjastuse poolt ka eesti keeles http://www.varrak.ee/product/16613/
Dr Penny Sartori internetileht on siin: http://www.drpennysartori.com/index.html
Olen neid kõiki materjale lugenud, seetõttu olen kindel, et hr Savisaarel on sellel teemal veel palju rohkemgi jagada, kui seda on lehes kirjutatud.
Dr Penny Sartori ootab üle maailma muljeid inimestelt, kellel on olnud surmalähedased kogemused, ka neilt, kes on olnud pikka aega narkoosis. Kontaktandmed on internetilehel.
Olen kindel, et hr Savisaarel on sellel teemal ka dr Penny Sartorile huvipakkuvat jutustada.
See, et hr Savisaarel olid sellest perioodist head kogemused, viitab tema heale perspektiivile.

Rita

Vasta kommentaarile

Olgu unes või ilmsi, ma oleks ikka ehmunud küll, kui mu vaiksest kodust oleks suur spaa tehtud. Ja veel keegi teine on seal juhataja!

Lugeja

Vasta kommentaarile

Kõik need tümitamised üle elada ja siis veel surmahaigusest eluga välja pääseda... Savisaar on ikka raudmees, öelgu teised mis iganes!

Kaarel

Vasta kommentaarile

Hea, kui ikka lähedased ja lapsed toeks on. See aitab tõesti kiiremini paraneda.

Klaabu

Vasta kommentaarile

Eesti arstid on üldiselt tasemel ja suudavad teha imet, kui enamik neist vaid Norrasse vm välismaale pagema ei peaks.

Meediafän

Vasta kommentaarile

Sellisest seisust eluga välja tulla ja veel endise innuga tööle asuda. See on iga inimese puhul imeline!

kai

Vasta kommentaarile

Oleks hea kui arstid pingutaksid iga inimese nimel sama palju, et kõik saaksid Talvingu sugustelt abi.

priit

Vasta kommentaarile

Edgari paranemine on tõesti uskumatu lugu. Jõudu talle.

Laadimine...Laadimine...