19 kommentaari

variant

Vasta kommentaarile

https://www.telegram.ee/arvamus/miks-lisada-maksukoormust-inimestele-kui-voiks-maksustada-suurkorporatsioone

no nii

Vasta kommentaarile

Riigikogu, võttes 13. märtsil 1996. a vastu seaduse “Euroopa inimõiguste ja põhivabaduste kait­­se konventsiooni ja selle lisa­proto­kollide ratifitseerimisest”, tegi reservatsiooni, et konventsiooni ja selle lisaprotokollide sätted ei laiene Eestis omandireformi seadustele!
Sellega seadustati Ees­tis euroopalike inimõiguste ja põhivabaduste rikkumine oman­­direformi läbiviimisel.

Orochimaru

Vasta kommentaarile

"kindlasti" tahan maksta, kui võõramaalased sisse tulevad. Mis hea keskkond see on, mille eest karistuse saab?

vot tak postitas:

Ei maksa kritiseerida, sest umbes 80 000 eestlast on ise läinud välismaale kui majanduspõgenikud.

maksja

Vasta kommentaarile

Maamaks tuleks asendada kinnisvaramaksuga ning maksustama peaks ka sõiduautosid. Maamaks on rudiment 18. sajandist, kui maa oli keskne tootmisvahend ja selle abil loodi kõik lisaväärtused. Tänapäeval makstakse teatavasti põllumehele peale, kui ta maad harib. Selletõttu on mõttetu maad maksustada. Maksustada tuleks eelkõige kinnisvara selle väärtusest lähtuvalt.
http://www.pealinn.ee/koik-uudised/rikkad-maksavad-eestis-keskmisest-perest-kaks-korda-vahem-makse-n166159

reformar

Vasta kommentaarile

Kinnisvaramaksu on soovitanud Eestile ka OECD, samuti vastab kinnisvaramaks Eesti Wabariigi järjepidevusele.
http://www.maksumaksjad.ee/modules/smartsection/item.php?itemid=1002
"Maksud peavad leevendama ka ühiskonna sisepingeid, vähendama ebaõiglust ja jagama tulusid ümber rikastelt vaestele," rääkis Siim Kallas, kes soovitab selleks maksustada rohkem vara – kinnisvara, autosid, pärandit. Kallase lausung on seda uskumatum, et tema kodupartei, reformierakond, võitleb rikaste maksustamise vastu.
Konverentsil "Eesti maksukeskkond aastal 2020" esinenud endine Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas lausus, et kui teistes riikides varamaksud tõusevad, siis Eestis millegipärast hoopis langevad, ning seega oleks targem liikuda tarbimismaksudelt varamaksude tõstmise suunas.
http://www.pealinn.ee/majandus/siim-kallas-maksudega-peab-jagama-tulusid-rikastelt-vaestele-n165014

sohver

Vasta kommentaarile

http://www.aripaev.ee/uudised/2016/12/02/automaks-tuleb-heitgaasipohine Automaks heitegaasipõhine.

Eestis oleks kõige tasuvam kehtestada automaks, järeldas Ernst & Young Baltic, kes uuris riigikantselei tellimusel transpordimaksude rakendamise võimalusi.
Teekasutustasude rakendamisel on valik, kas rakendada aja- või läbisõidu põhist süsteemi, samuti kas ja millist elektroonilist tugi- ja kontrollisüsteemi rakendada.
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/10/22/riigi-tellitud-uuring-koige-tasuvam-on-automaks

paragrahv

Vasta kommentaarile

https://majaelu.ee/omavoliline-ehitamine-voib-tuua-rahalise-karistuse/

https://majaelu.ee/kasutusluba-vanale-majale/
Aastast 2015 kehtima hakanud uue ehitusseadustiku kohaselt ei tohiks meist keegi elada kasutusloata elamus. Kasutusloa puudumine võib tublisti pärssida majaostja laenuvõimalusi ning tuua kaasa muidki ebamugavusi, näiteks kopsaka trahvisumma.

http://www.kinnisvaraweb.ee/blog/omavoliline-ehitamine-voib-kaasa-tuua-rahalise-karistuse/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+kvee-est+%28KV.EE+blog+-+EST%29

to Et siis

Vasta kommentaarile

Seega on Lääs palju kommunistlikum kui Venemaa!

külamees

Vasta kommentaarile

Aida.h sina kuradi sant ehitasid omale maja ja tahad seal tasuta elada? Ei lähe läbi. Maksa raisk või muidu võtame su maja ära. Ah, et kõhu kõrvalt ehitasid ja lausa kümme aastat. Seda enam tuleb maks selga väänata, sest need kümme aastat ostsid sa vähem toitu ja piirasid kõiksugu tarbimisi, millega jätsid riigikassasse ka maksud maksmata. Said aru, kuradi rauk siuke. Hakka aga pappi puristama ja kuna sul nagu nii kogemus kõhu kõrvalt kokku hoida, siis pole la nüüd enam vaja õgida.

linnamees postitas:

Nõusolek ehituseks või ümberehituseks võetakse omavalitsuselt, naabritelt ja kaasomanikelt ühele projektile, ehitatakse aga midagi muud, muutes elamu ebaseaduslikuks ehitiseks. Notarile esitatakse kinnistu kohta valeandmed ja sealt edasi jõuavad need kinnistusraamatusse.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/riigikontroll-omavalitsused-ei-tohiks-ebaseaduslikku-ehitamist-taluda?id=67657469

Kodanik

Vasta kommentaarile

Loodan, et Eesti 200 kaob samakiiresti kui tuli.

meenutaja

Vasta kommentaarile

Varamaksu on soovitanud nii IMF kui ka Mailmapank.

Et siis postitas:

nagu maailmapank oleks kommunistidest vaba või? Ainult kommunist on see kahejalgne olevus kes magab puu all ja kui keegi kõrval teeb tööd ja teenib midagi, tahab sellest kohe osa saada.

1 2
Laadimine...Laadimine...