8 kommentaari

Lea

Vasta kommentaarile

Ma saadaks välja meie süjaõhutajad eesotsas Mikseri ja Luigega.

elmar

Vasta kommentaarile

Pole midagi imestada. Jänkide ja brüsseli kõige usinamad tallalakkujad.

ants

Vasta kommentaarile

Need kes istuvad meie riigi eesotsas on debiilid ja uroodid.

...

Vasta kommentaarile

kremilpoole koogutavte okupantide hammaste krigin on ikka kõva...

Jalka MM

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad mingiste-keskiste Skripalide ja tuhandete ning tuhandete iraaklaste vastu britid huvi ei tunne ja miks peaksidki Impeerium ikkagi. Probleemiks vaid jalka MM Venes ja Putin ja ainult. Seega las pakid rahulikult vägistavad inglise tüdrukuid ja poisse kelle asi.

Õige!

Vasta kommentaarile

Igale kuriteole tuleb anda vastulöök! P.S. mürgitati Korea lennujaamas Korea kodanik, miks endiselt müüakse meil korea autosid ja elektroonikat?

marksistist villand

Vasta kommentaarile

Esmalt Mikser kui ühiste väärtuste kandja ja demokraat klaarigu massimõrvar Erdoganiga aga ei marksistile ülimuslik on kurdide likvideerimine. Siis kohe puhtam tunne.

Teet

Vasta kommentaarile

Mikser on altu süüdistaja selles, mis pole kinnitust leidnud. Pealegi pole see üldse tema asi. Millegi pärast ta ei mõistnud hukka verise võimuvahetuse Kiievis, kus ettevalmistatud selleks snaiprid tapsid inimesi, kes teel ees võimule.Ukraina valitseja võis küll kättemaksuks Venemaale seda teha enne valimisi, mis möödusid suurepäraselt. Ukrainalt võib kõike oodata. Kui palju eurooplasi sai kannatada, kui lasti kontrollimatult põgenikke riikidesse. Tapatalguid toimub kogu aeg. Keegi ei süüdistanud USA-d kui ta käis pommitamas naftariike. Ja nüüd selline alatu süüdistus Venemaa presidendile. Kui kiiresti kõik usuvad kuigi midagi pole kindlaks tehtud. Süüdistused on õelad ja kohe omaks võetud ehkki iga normaalselt ja ilma vihavaenust pimestatudinimest mõistavad, et need on valed.

Laadimine...Laadimine...