8 kommentaari

kuulaja

Vasta kommentaarile

https://uueduudised.ee/saated/poolkuu-igor-graziniga/poolkuu-igor-graziniga-28-03-2020-koroonakriisist-huulepulgavalitsusest-sotside-taandumislahingust-ja-paljust-muust/

vot tak

Vasta kommentaarile

Eesti algatas eelmisel nädalal ÜRO Julgeolekunõukogus koroonapandeemia teemalise avalduse, kuid see pälvis Venemaa, Hiina ja Lõuna-Aafrika Vabariigi (LAV) vastuseisu ning jäi seetõttu vastu võtmata.
https://www.err.ee/1068632/hiina-ja-venemaa-nurjasid-eesti-koroona-teemalise-algatuse-uro-s

temaatik

Vasta kommentaarile

Koroonaviirus ohustab ennekõike vanu inimesi. Selles ei ole mitte midagi üllatavat, sest
kui viirus mõjutab neid, kelle immuunsüsteem on nõrgenenud, siis ongi vanemad inimesed ohus, sest vanusega muutub inimese organism haigustele vastuvõtlikumaks. Loogiline on, et suremus on suurem seal, kus oodatav keskmine eluiga on kõrgem. Itaalia on eluea pikkuse poolest Euroopas esimeste seas. Sellele on vastav ka sealsete surnute keskmine vanus – umbes 80 a. See on paljuski itaalia toidu ja kliima teene, kuid antud olukorras pöördus see sealsete elanike vastu.
Lisaks vanuselisele faktorile arvatakse, et põhjuseks on ka Põhja - Itaalia kui tööstuspiirkonna saastunud õhk, mistõttu on elanike kopsud rikutud. Samad probleemid on ka suitsetajate kopsudega.

venelane

Vasta kommentaarile

https://www.err.ee/1068214/vene-sojavae-viroloogid-valmistuvad-retkeks-roomast-bergamosse

laborant

Vasta kommentaarile

https://et.wikipedia.org/wiki/Bioloogiline_relv
Bioloogilised relvad on haigusttekitavad mikroorganismid või nende mürgid või toksiinid, mis leiduvad looduses ja mida kasutatakse sõjalisel eesmärgil või terrorismivahendina inimeste, loomade või taimede hävitamiseks.
Bakterioloogiline relv ja bioloogiline relv ei ole sünonüümid. Bioloogilise relvana võidakse kasutada ka näiteks viirusi. Bakterioloogiline relv on bioloogilise relva alaliik.

Kodu

Vasta kommentaarile

Traagiline näide avatud maailma tagajärgedest.Siin ei ole ega saa me ennast enam mitte millegi eest kaitstud olla kuna selle ringi hulkumisega tuuakse koju igasuguseid haigusi nii inimestele,loomadele kui taimedele.Seega eelhoiatav näide Rail Balticu tegijatele.

ajalugu

Vasta kommentaarile

https://www.visualcapitalist.com/history-of-pandemics-deadliest/

Laadimine...Laadimine...