Elisa Kolk: Tallinnas on ambitsioonikad inimesed

"Kuna Tallinnas on nii palju inimesi, siis on nad ka kahtlemata ambitsioonikamad, sest konkurents on suurem," rääkis Pealinnale lauljanna Elisa Kolk, kelle meeldib vanalinnas söömas käia, kuid pole seni veel Tallinna kilu maitsnud.

Pilt: Ragne Jõerand

Elisa Kolk: Tallinnas on ambitsioonikad inimesed

Ragne Jõerand

"Kuna Tallinnas on nii palju inimesi, siis on nad ka kahtlemata ambitsioonikamad, sest konkurents on suurem," rääkis Pealinnale lauljanna Elisa Kolk, kelle meeldib vanalinnas söömas käia, kuid pole seni veel Tallinna kilu maitsnud.

Millal sa käisid oma elus esimest korda Tallinnas?

Ma ei mäleta seda täpselt, aga ilmselt olin ma siis alles väga väike tüdruk. Iseseisvalt hakkasin ma Tallinnas käima umbes 14-aastaselt. Kui ma olin noorem, siis tundus Tallinnasse tulek mulle erilise sündmusena, sest Tartu on ju väiksem kui Tallinn. Aga nüüdseks olen harjunud ja pole üldse enam vahet, sest mul on praegu mõlemas linnas oma kodu olemas.

Kuidas sa kirjeldaksid tallinlasi – kas nad erinevad teistes Eesti linnades elavatest inimestest? 

Inimesed on toredad, aga tallinlaste elutempo on lihtsalt kiirem. Kuna Tallinnas on nii palju inimesi, siis on ka nad kahtlemata ambitsioonikamad, sest konkurents on suurem.

Millised on sinu lemmikkohad Tallinnas? 

Minu vaieldamatuks lemmikuks on vanalinn. Söögikohtadest armastan ma väga vanalinna piiril asuvat Butterfly Lounge´i. Ma ei saa kunagi sealt ostmata jätta Caesari salatit. Kuna ma olen ise ka päris hea kokk ja teen tihti süüa, siis ma oskan head toitu hinnata.

Mida hõrgutavat pakuksid tänase Tallinna päeva puhul?

Kuna ma väga magusat ei armasta, siis pigem teeksin midagi soolast –näiteks kanapastat a la Elisa.  Selleks on vaja tavalist penne pastat, kanafileed, vahukoort , ühte puljongikuubikut, pool pakki  Merevaigu juustu ning mozzarellat – segada kõik kokku ja ülimaitsev roog ongi valmis. Pasta on minu totaalne lemmikroog ja ma ei saa seda ostmata jätta.

Kuidas sulle mekivad Tallinna kilud?

Tallinna kilud? Ma ei teagi, kas ma olen neid oma elus kunagi proovinud või mitte. Äkki ei olegi, sest muidu ma ju teaks öelda, kuidas nad mulle maitsesid? Kilu ma olen üleüldse üpriski vähe söönud.

Kas sa oled proovinud ka Tallinna firmalikööri Vana Tallinn?

Olen ikka veidi maitsnud, kuigi ma olen ju alaealine ja seetõttu ei joo. Vana Tallinna maitse kohta pole mul midagi halba öelda.

Sul seisab ees kohe Tartu muusikakooli lõpetamine. Mis on sinu lõputööks?

Eks ikka seesama "Superlove", millega ma Eesti laulul kolmandaks jäin.

See laul räägib veidi ka õnnetust armastusest. Ka sina ise oled pääsenud siiani õnnetust armastusest? Millal armusid esimest korda?

Siiani tõesti pole mul õnnetut armastust ette tulnud. Esimest korda elus armusin ma 12-aastaselt, kui seda saab armumiseks nimetada.

Sul tuli äsja välja uus laul "Vee ja taeva piir". Millest see laul räägib?

Ikka ainult kõigest heast ja ilusast, mulle ei meeldi kurbadest asjadest laulda, seega laulan ilusast armastusest ja armumisest.

Ole  kaunis ja nüüd ka kuulus. Kas fännid on kuidagi segama hakanud sinu elu?

Jah, see on siiani olnud ainus negatiivne aspekt tuntuks olemise juures, sest inimesi on igasuguseid ja nende erinevate inimestega on vahest raske toime tulla. Pean silmas mõningaid fänne, kes ei käitu just fännile kõige sobilikumal moel.

Tallinna päeva moto on „Tallinn - tublide inimeste linn“. Millised inimesed on Sinu jaoks tublid? 

Kahtlemata need, kes on töökad, sihikindlad, hoolitsevad ja pereinimesed.

Mis on sinu tublimad küljed?

Ma olen väga sihikindel. Kui ma midagi ette võtan, siis ma viin selle lõpuni.

Millal võib sind siis Eurovisioonil näha, seekord jäid  ju napilt välja?

Ma olen Eurovisiooni suhtes kohe täiesti sihikindel. Ma tõesti tahaks tulevikus kindlasti Eurovisioonil ära käia, seniks aga hoian pöialt Stigile ja Elinale ja usun, et nad pääsevad finaali.

Laadimine...Laadimine...