10 kommentaari

4 lapse ema

Vasta kommentaarile

Kui riik toetaks toimetulekutaotlejaid väheb,läheksid need muidusööjad tööle ja riik saaks palgata pädevad lastekaitse töötajaid.Mul on sõbranna kellel samuti 4 last.Ütles mulle,et ta ei kavatsegi tööle minna,sest sotsist saab ta piisavalt.Isegi suitsu ostmiseks.Toimetuleku taotlejad on lihtsalt nii mugavaks läinud.Nad ei mõtle oma laste haridusele,vaid kuidas lihtsalt ja tööd tegematta ära elada.Teiseks teenivad paljud mustalt raha ja käivad lisaks veel toimetulekut taotlemas.Kurat kui suudad omale lapse teha siis suuda ka kasvatada last inimväärselt.Minu lastel puudust ei ole.Käisin viimati toimetulekut taotlemas eksmehega koos elades.Seda seepärast,et ise ta tööle ei läinud ja mind ei lubanud sest siis ei olnud ma silme all.Nüüd olen küll imikuga kodune kuid mees teenib piisavalt,et meil maksud makstud,toit laual ja ka väljasõitudel saame käija.Toimetulekutaotlejatel võiks tõesti toetused käest võtta.Lisaks veel toidupangad ja muu toiduabi.Riik mõtleb hetkel vaeste peale rohkem.Riik ise teebki seda,et toimetulekutaotlejad tööle minna ei tahaks sest siis kaovad ju toetused.Tööd on tegelikult piisavalt.Tuleb vaid oma CV võtta ja see ise laiali vedada otse töökohtadesse.Mina leidsin enne rasedust tänu sellele väga hea palgaga töö kuid raseduse tõttu oli töö vastunäidustatud ja mees palus koju jääda.Ka raseduse ajal puudust ei tundnud mehe palganumbri tõttu.Töö omamine on vaid tahtmises kinni.Kui ikka muidusööjad harjunud kõike ilma vaevata saama siis riik jääbki miinustesse ja laste kaitsmine jääbki unarusse.

Aga

Vasta kommentaarile

Loomulikult hakatakse kui sa ei suuda kõiki lapse vajadusi katta, seega on siit sõnum, vaesed ärge sünntage või tegelege emakaks olemisega ja müüge...

õigusenõudja postitas:

Tead!!! Lapsed tahavad pärisema ja pärisisa ükskõik kui vaesed nad ka ei ole!!!

Mõttes

Vasta kommentaarile

Seoses Tamsalu juhtumiga on naeruväärne ettekäändeks tuua, et politsei ega lastekaitse ei saanud sekkuda. Ajal, mil perevägivald on riigis prioriteet nr 1, sellised põhjendused ei päde. Politsei ja lastekaitse olid teadlikud juhtunust ja ka sellest, et sama pere liikmeid on korduvalt karistatud erinevate kuritegude eest, sealhulgas tapmise eest. Lisaks oli neiu käinud politseis eelnevalt avaldust kirjutamas. Politsei aga reageerimise asemel annab kahtlustatavale teada, et ta tuleks politseisse ülekuulamisele. ???? No kuulge. Milleks on Korrakaitseseadus? Ja sealt - § 50. Valdusesse sisenemine
(1) Politsei või seaduses sätestatud juhul muu korrakaitseorgan võib siseneda valdaja nõusolekuta tema valduses olevale piiratud või tähistatud kinnisasjale, ehitisse, eluruumi või ruumi, sealhulgas avada uksi, väravaid ja kõrvaldada muid takistusi, kui:
1) see on vajalik kõrgendatud ohu väljaselgitamiseks või tõrjumiseks;
2) on alust arvata, et piiratud või tähistatud kinnisasjal, ehitises või ruumis viibib isik, kellelt võib võtta seaduse alusel vabaduse või kelle elu, tervis või kehaline puutumatus on tingituna tema abitust seisundist ohustatud;
3) see on vajalik seadusega või seaduse alusel kehtestatud nõuete täitmise tagamisel ohu ennetamiseks, väljaselgitamiseks või tõrjumiseks või korrarikkumise kõrvaldamiseks, ning selliste nõuete täitmise tagamine on valdusesse siseneva korrakaitseorgani pädevuses.

Õigustada politsei töökohustuste mitte täitmist vettpidamatute argumentidega. Pentsik või mis?

Vaesed üksikemad

Vasta kommentaarile

Riik peaks hakkama kähku turvakodusid ja lastekodusid juurde ehitama. Ja kasuperesid nõustama. Muidu kuhu need lapsukesed ära mahuvad.?Praegu juba turvakodu uksetaga pikk järjekord. Kui naabriga suhted halvad siis tema koos lastekaitsetöötajatega tegutsebki. See seadus annab neile veelgi võimalust keerata. Leian, et vanasti kasvasid lapsed ilma lastekaitsjateta veelgi paremini, kui praegu see üleliigne inimene oma nina topib teise perekonna vahele. Oleks, et aitaks vaid teeb "s...a".

Ohh jubedust

Vasta kommentaarile

Huvitav, kuhu need vaesed lapsukesed 72-ks tunniks pistetakse? Mis neist lastest edasi saab? Arvestades valdavat lastekaitsjate ebaprofessionaalsust Eestis on kahetsusvaarne, et selline seadus vastu on voetud. Kes kyll kaitseks lastekaitsjate eest :(.

Üksikema.

Vasta kommentaarile

Kõik vaesed üksikemad ühineme ja astume jõuliselt nende lastekaitse töötajate vastu üles. Lastekaitsetöötajad peaksid neid noori üksikemasid aitama, abistama aga mitte jõuga lapse ära võtma, varastama ja nii lastekodusid täiendama, et omale iga lapse eest palka suurendada.

x

Vasta kommentaarile

miks ei otsita võimalusi abistada hädasolevaid peresid?
Lapsele on parim kasvada omas peres, oma ema juures.

kainas

Vasta kommentaarile

ma ei saa aru, kas peale enda heaolulie mõeldakse vahel laastele ka

juebdus

Vasta kommentaarile

õudne seadus. ametnikel hea elu, lastele halb

Laadimine...Laadimine...