4 kommentaari

taustauurija

Vasta kommentaarile

Aastatel 2009–2014 oli Haukanõmm Isamaa ja Res Publica Liidu liige.

2014. aasta detsembris liitus ta Eesti Vabaerakonnaga. 2015. aastal kandideeris Eesti Vabaerakonna nimekirjas Riigikogu valimistel Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita valimisringkonnas (valimisringkond nr 2) ja osutus 450 häälega kompensatsioonimandaadiga valituks XIII Riigikogu koosseisu liikmeks. Ta on kuulunud Vabaerakonna juhatusse.

9. novembril 2018 teatas ta, et lahkub Vabaerakonnast ja kandideerib 2019. aasta Riigikogu valimistel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas. Ta sai 2. valimisringkonnas 456 valija hääle ning valituks ei osutunud.

Ta kandideeris ka 2019. aasta Euroopa Parlamendi valimistel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas, kogus 214 häält ning ei osutunud valituks.

Juunis 2020 liitus ta Eesti Keskerakonnaga.
https://et.wikipedia.org/wiki/Monika_Haukan%C3%B5mm
https://objektiiv.ee/sotsid-ja-isamaa-kaotavad-toetust/

tundub tegija

Vasta kommentaarile

Ilmselt tegu inimesega keda mitmedki erakonnad oma nimekirja võtnud või üritanud. Ilmselt siis leidnud vajaliku olevat. Oma sisemised küsimused peavad eri erakonnad ise lahendama.

Meister

Vasta kommentaarile

Kui ma õigesti mäletan, siis liitus ta Vabaerakonnaga vahetult enne valimisi, sai nagu nõiaväel valimisnimekirjas esikümnesse ja lõpuks ka riigikogusse. Mitmele erakonda üles ehitanud, kuid tema tõttu nimekirjas allapoole liikunud inimesele, tundus see äärmiselt ebaõiglane.

asjalik otsus

Vasta kommentaarile

Tegus inimene lahkub ebamäärasest kooslusest ja liitub toimiva erakonnaga. Õige otsus mis tugevdab sotsiaalvaldkonda Tallinnas ja Eestis. Tundub toimub igati sihiteadlik Keskerakonna tugevdamine. Mis muud kui klaarida Perekonna, Koerte Sõbra, Kilekoti, Külmkapi kogu stagnabreezhneviga. Unustamata Võrratut Võrkpalli.

Laadimine...Laadimine...