3 kommentaari

koroona, tiisikus, leetrid

Vasta kommentaarile

U kraiina Üüratu Ääremaa on paksult täis koroonat, tiisikust, leetreid lisaks tohutu vaesus ja riiki juhtiva saasta totaalne saamatus, ahnus ja totrus. Parimaks näiteks U kraiinas askeldava väidetava nn meediku USA kodaniku Uljana Suprun tegevus rahva seas tuntud kui dr Surm. Antud tädike oli nn Maidanni keksijate tervishoiuteenistuse juhiks seltskonnale teadmiseks. Sisuliselt likvideeriti kogu sanepidjaamade võrgustik ja suleti tuberkuloosihaiglad tiisikerid priilt liikuma. Elik klassikaline looduslik valik vaba maa vaba inimene prii koolmine kelle asi. Mingil määral praegune istuv president Ze püüb toda kaos ja laost tervishoiusüsteemis muuta kuid riigis tohutu vaesus ja kitsikus...Ja loomulikult viirus katk. Just momendil peaks Euroopa ühiselt tulema appi U kraiinale toetama võitlust viiruse ja dr Surma taoliste rumaluse vastu. Kuid kas Euroopa tegelt tahab ikka toetada U kraiinat?

appi Ukrainale

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad tundub omaaegne Ukraina NSV liigub vääramatult hajumise suunas ja kas mitte Euroopa Ühendus ei peaks mitte sekkuma vähemalt üritama jõuliselt sekkuda. Ainukene võimalus on otsekõneluste alustamine Kiievi võimude president Vladimir Zelenski juhtimisel ja Donbassi juhtide Deniss Pušilini ja Leonid Pašetšnikuga. Võitlused Donbassis kestavad juba seitsmes aasta ja mingil hetkel kujuneb Teine Reaalsus nii on tegelt. Vaid otsekõnelused osapoolte vahel võivad tuua lahenduse, vähemalt teat lahenduse.

teat tasakaal

Vasta kommentaarile

Riikide vahelistes suhetes valitseb alati teat tasakaal parlanks ja seda tuleb arvestada. Oleks parem välistada mitmesugused kolmekuulised keksimised väljakul rohke peerugaasiga lõpuks päädiva massimõrvaga või siis nüüdse trotskiskliku blõmmimisega Mustad elud loevad. Kõigi elud loevad ja kõikide osapooltega tuleb arvestada. Teat tasakaal.

Laadimine...Laadimine...