3 kommentaari

Meister

Vasta kommentaarile

Rulafännide probleem on selles, et neil ei ole kesklinnas teist samaväärselt avarat ja mugava ligipääsuga kohta. Vabaduse platsile saavad noored igast Tallinna otsast võrdselt. Kui noored juba kord seda rulavärki on harrastama hakanud, siis keelamisel mõtet pole. Pigem võiks linnavalitsus mõelda sellele, et asfalteerida üks samaväärne plats neile kolistamiseks, sest ausalt öeldes see permanentne plärin ja lärtsutamine tüütab küll ja ei soosi Vabaduse platsil viibimist kauem kui hädavajalik. Lihtsalt mürareostus. Ideaalselt sobiks kunagise ERKI/EKA aastaid tühjana seisnud plats, mida primitiivse ja korrastamata parklana. See oleks vabaduse platsiga võrdne asukoha mõttesja ei hõiriks kedagi. Lapin tahab aga rulaplärtsutajatele takka kiites lihtsalt pop ja noortepärane olla. Kui juba rulaplärtsutajad, miks siis mitte ka trikiratturid, tõukeratturid, rulluisuvirtuoosid jne. Lihtsalt mürareostus. Mis hommikusse turgu puutub, siis see oleks vahva mõte, aga paraku muutub see siis ilmselt keskturu filiaaliks, kus 7 tädi müüvad sama vaguni kaupa ama hinnaga seitsmel letil ja kallimalt kui keskturul.

tublidele mehepoegadele

Vasta kommentaarile

Vast tuleks Tallinna elu edendamiseks tuua rohkem esile Pasatski parki priit platsi mehepoegadele ja varmatele neidistele turgudest jääb vahetevahel veidi väheks.

turule varakult

Vasta kommentaarile

Suur Turg, Uus Turg ja Puu-ja Heinaturg midagist inimestele ja otse loomulikult hobestele. Hommikul vara platsi ja keskpäevaks plats puhtaks vaid mõni viinanina tilbendama. Kukusse või siis Pasatski parki igaühele oma.

Laadimine...Laadimine...