FOTOD JA VIDEO! Kuula, mida rääkis maailmarändur Tiit Pruuli Kaja vestlusõhtul

Kirglikud vutifännid Tiit Pruuli ja Ivo Rull 2009. aasta märtsis Armeenias, valmistumas Eesti ja Armeenia jalkamatšiks.

Pilt: Ilja Matusihis

FOTOD JA VIDEO! Kuula, mida rääkis maailmarändur Tiit Pruuli Kaja vestlusõhtul

Toimetaja: Juuli Nemvalts

Mustamäe kultuurikeskuses Kaja toimus taas vestlusõhtu "Kajal külas". Sedapuhku oli külaliseks maailmarändur, ekspeditsiooni "Antarktika 200" juht, hea sulega kirjamees, erakordselt mitmekülgne inimene Tiit Pruuli.

"Võib liialdamata öelda, et seekordne vestlusõhtu toob laia maailma mustamäelastele koju kätte," leiab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, kes hindab sügisel Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja käivitatud vestlusõhtute sarja "Kajal külas" kõrgelt ja püüab neist võimaluse korral alati ka ise osa võtta. "Tiit Pruuli on erakordse haardega mees ja on suurepärane, et ta leidis just praegu mahti Admiral Bellingshauseni pardalt korraks Mustamäele põigata. Meid ootavad ees põnevad tunnid, selles pole kahtlustki!"

"Maailmarändur Tiit on mu sõber juba 1980-ndate algusest ning vähemalt korra aastas teeme nüüdki ühise reisi," räägib vestlusõhtu moderaator Ivo Rull. "Tiidul on vist 2/3 planeedist Maa läbi rännatud, aga ta pole reisisihtkohtade kollektsionäär. Iga reisi eel teeb ta ära märkimisväärse uurimistöö ning sageli ilmub tema pikematest ja põnevamatest rännakutest mõni raamat või artikkel. Kõigest sellest on põnev rääkida ning sekka ka pilte näidata."

29images

Vestlusõhtud "Kajal külas" toimuvad Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja kaks korda kuus, algus on kell 18, piletihind viis eurot ning avatud on ka kohvik.

 

Laadimine...Laadimine...