18 kommentaari

KAUA VÕIB?

Vasta kommentaarile

Ma suhtun üldiselt hästi meie suurte kogemustega küsitlusfirmade Turu-uuringud ja Emori küsitluse tulemustesse. Seekordne valimistulemus üllatus-üllatus! pööras aga nende realistlikud prognoosid täiesti peapeale . Ilmselt arvesse võeti kõiki faktoreid v.a. seni ennenägematult suurt e-susserdamist. Refid ja e-valimiste susserdamine on lahutamatud e- valimiste esimesest päevast peale.Kui alguses pandi oravaparteile hääli juurde kulbiga , siis viimane kord lausa labidaga. Põhimeetod minu nägemuse järgi on häälte üle tõstmine ühtedelt konkurentidelt ja parteidelt oravaparteile, aga mitte ainult . Kõge rohkem rüüstati Ratase tulemust, aga arvan et ka teistelt parteidelt korjati omajagu manti ja matti ja määriti oravate ja Kaja e-triumfi hüvanguks. Nii et oravapartei e-trumf ja e-ülbus ainult kasvab. Arvan et e-valimised sellisel täiesti kontrollimatul ja läbipaistmatul kujul on nonsenss.Eriti naljakas oli meie meedias „Eesti püstitas e-valimiste maailmarekordi“ Jah ainuke e-valimiste riik maailmas, ainuke võitja ja ainuke kaotaja, kaotaja on mõistagi meie rahvas, keda lollitati järjekordselt .

Artur

Vasta kommentaarile

Sotsid jooksevad ummisjalu reformiga diili tegema, need põhimõtte lagedad munajoodikud teevad või vanakuradiga kokkuleppe, peaasi et võimule saada.

tigiligi

Vasta kommentaarile

E-hääletamine on põhiseadusvastane, inimesed ei saa uskuda siin riigis enne mitte midagi, kui e-hääletamisele on andnud oma hinnangu Euroopa Kohus!

markus saar

Vasta kommentaarile

Kui esmaspäeva hommikul oli kaja kallas 34 mandaati, siis tänaseks on neid palju vähem, tundub nagu oleks Isamaal neid juba 20 ja ka EKRE saak läheneb reffide omale ehk kui Eesti riik hindaks igat oma kodanikku samaväärselt nagu reffid oma mandaate, siis oleks elu tore

August postitas:

Mul hea tuttav rääkis juba ammu, et kogu e-valimiste server on täielikult reformi kontrolli all. Ta imestab siiani, miks teised parteid nii rumalad on ja häält ei tõsta, tal on raske seda mõista.

vaid tagumendi lakkujad

Vasta kommentaarile

Eestis on sotsid vaid tagumendi lakkujad kes vehivad mingil põhjusel punasega järsku Sots. Internatsionaali pajokki noolides. Juba kellegi nn Marjustini ajast vaid laalide ja reffide tagumendi lakkujad ja loomulikult Prüsseli ja Kargaja Mutti saaks vaid karja kaupa pruuki. Sekka mikronit-makronit neegermeeste ja benalladega jõhker tegelt. Kuid vast Noor Ossist saaks isegi asja Tiflissis kinnisvaras või Dvinskis raudteetehases Vana Ossi käe all selline tõsine kooliharidus isiksuse plaanis. Kuid tegelda pelgalt tagumendi lakkumisega kas vastu ei hakka nn sotsidel.

endel

Vasta kommentaarile

See, et rahvusringhääling ja räpane erameedia on juba kaks aastat grillinud Ossinovskit, on siiski eesmärgistatud tegevus olnud, sest just tema on suutnud anda sotsidele näo ja iseseisva tegutsemise, samas kui potentsiaalne Saar sobiks Reformierakonnale palju paremini vasalliks. Reformierakond selgelt otsib endale väikeseid orjaparteid, kes iga hinna eest soovivad valitsusse. Orjaparteid, kus te olete - will you stand up, sorry oravaparteid!

masin

Vasta kommentaarile

Jüri käitus ausalt kuna ei reetnud meie riigi rahvast ja ei astunud ühte paati kahtlase mineviku seltskonnaga.Igaüks saab aru.et e-hääletamine ei ole aus sest neid ei saa jälgida ega kontrollida.E-hääletamine rajaneb ainult usul ja seda süsteemi juhib vastav programm mis kindlustab reformile alti suurema häälte saagi.Ilma e-hääletuseta oleks reform saanud kuni 10% häältest.

voldemar

Vasta kommentaarile

Tuleb välja, et Savisaare Tallinna TV projekt ikkagi muutis Eesti poliitmaastikku - Keskerakond ja EKRE said ju kokku 45 mandaati - 4 aastat tagasi aga 34.

to voldemar postitas:

Ja 8 aastat tagasi kokku vaid 26 mandaati, kusjuures e-valimised ja Tallinna TV alustasid enam-vähem ühel ajal, e-valimistel on Reformierakonna protsent jäänud samaks, Tallinna TV eetriaja jooksul aga EKRE+KE mandaatide arv ligi 2 korda suurenenud.

heino

Vasta kommentaarile

Eesti inimestele - äkki nüüd hakkavad eestlased aru saama, et Reformierakond esindab ainult rikkureid ja riigikapiatliste.

W.

Vasta kommentaarile

Tubli, Keskerakond! Tundub, et oravad võivad oma suurt ˇvalimisvõituˇ opositsioonis imetleda.

Vello

Vasta kommentaarile

Vägisi hakkab tunduma, et need valitsusläbirääkimised saavad Reformierakonna jaoks olema kui mitte kõigi aegade raskeimad, siis kindlasti keeruliseimad, kui sotsid koos isamaalastega neile nüüd muidugi kohe lausa poriste käppadega sülle ei roni ja kõrvu rõõmust peast ei laku!

mai postitas:

Ossinovski kohe kindlasti ei jookse rikastele lennukist sajaeuroseid laotama!

1 2
Laadimine...Laadimine...