4 kommentaari

inimkonnale

Vasta kommentaarile

12 Ka arstile anna võimalus,
sest Issand on loonud ka tema,
ja ära hoia teda enesest eemal,
sest temagi on vajalik!
13 On aegu, millal abi on nende käes.
14 Sest ka nemad paluvad Issandat,
et neil õnnestuks leevendus ja ravi,
et säilitada elu.
15 Kes pattu teeb oma Looja ees,
see jõudku arsti käte alla!

Kaine mõtleja postitas:

Olen nõus, ilma arstideta pole meil suurt midagi teha. Samuti pole meil midagi teha ka hiigelkompleks-superhaiglaga, kui pole arste, kes seal tööle hakkaksid, sest meie kallis valitsus on nad Soome ajanud.

Selle rahaga võiks olemasolevad haiglad korda teha, mitte aga ilust loodust hävitades teiste rahu rikkuma tulla. Sama hea, kui aknast surnuaeda vahtida.

Vaatleja

Vasta kommentaarile

Kas ma olen ainus, kelle arvates selline robustne gigantomaania meenutab pigem koonduslaagreid, kuhu üle terve eesti hakatakse haigeid importima? Lasnamäe viimastest rohealadest ei jäe enam midagi järgi, sest meie poliitika näeb ette kõige loodusliku hävitamist ja kinniehitamist ja kinniasfalteerimist. Justkui kesklinnas ei oleks suudetud mõnda märksa praktilisemat kohta leida. Peab ikka Lasnamäele kohe elumajade akende alla ja praeguse pargi peale sellist haiglalinnakut püstitama. Võib-olla siis paneme teiste maakondade haiglad kah kinni ja laseme kõik Lasnamäele koondada, et juba hommikul aknast välja vaadates näha suuri auto- ja inimmasse haiglasse voorimas. Ma kahtlen, et Viimsi kandis keegi oma aknast haiglamassiive näha sooviks. Aga egas rahva käest keegi ei küsi.

Ja üleüldse - kas meil napib haiglahooneid? Kas järjekordade pikkus ei ole mitte raha- ning arstide puuduses? Kui aga arstid lähevad Soome, siis kes siin haiglalinnakus töötama hakkavad? Pagulased? Lõhnab juba FailBalticu järele.

Laadimine...Laadimine...